Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha még sose éltem együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sose éltem együtt férfival mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék csalódni eléggé jószívű vagyok és ezt sokszor a férfiak kihasználták bennem, most úgy alakult hogy hozzám fog költözni a párom az én házamban de azt se szeretném ha rám kiabálná hogy miattam adta fel az albérletét, mire figyeljek hogy ez ne történjen meg és hogy álljak hozzá hogy jo legyen és ne érezzem úgy hogy kihasznál anyagilag vagy én őt?

2019. nov. 9. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

FÉRFIKÉNT!


- Anyagiak. Előre tisztázzátok le, hogy ki mit fizet!

- NE ÍRASS RÁ SEMMIT! SEMMI számlát, pláne a lakást ne!

- Szex. MINDIG, ha akarja!

- Vegyél egy 2. TV-t!

- WC-re szoktatás!

- TELEFONJA TABU!!!

- Haverok átmehetnek? Tisztázni!

- Közös kocsi/másik kocsija? Tisztázni!

- LEGYEN DUGI PÉNZED!!!

- Ne láss/halj meg mindent! Gabi lehet Gábor is! "Szeretlek" szólhat anyunak is a telefonba!...

2019. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

NEm hiszem hogy rád kiabálná hogy miattad feladta az albérletét, hisz ezzel csak nyert, addig sem kell albérletet fizetnie, anyalgilag jobban jar, ha egyutt osztoztok a koltségeken.

Ami a legfontosabb, hogy tudd, kell egy kis ido mig megszokjátok az egyutt élést. AMikor hozzám koltozott a most már férjem, akkor is az elso 2 hétben zavaro volt és meg kellett szoknom, hogy nem mindenutt az én cuccaim vannak, hogy hagyjak teret neki is. Pedig nagyon orultem, hogy végre egyutt élunk. Szóval, legyetek alkalmazkodóak, megertoek egymással.

Az anyagiakat beszeljetek meg egymással, ki mit fizet, hogy ne legyen belole veszekedes.

2019. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Csoda jó tanácsokat adott az első két válaszoló! Ehhez tartsd magad!
2019. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha már kihasználtak előtte, akkor érdemes figyelni arra, hogy ne szoktasd hozzá ahhoz, hogy neki nem kell beszállnia a házimunkába. Jobb már az elején tisztázni, hogy nem a cselédje vagy, ketten tartsátok tisztán a lakást.

Persze az anyagiak sem másodlagos, ezt is meg kell beszélni az elején. Ki mit fizet, és ki mire mennyit szán (pl bevásárlás).

2019. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
persze, hogy kihasználtak...most is neki akarsz megfelelni, elnyomva, és akár megalázva saját magad, csak hogy neki ne legyen semmi kellemetlensége...kiabáljon, anyám...marhajó pár, ha kiabál, mehetne is vissza az albérletbe
2019. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tapasztalt párkapcsolatban élőktől szeretnék tanácsot.

És igen régebben kihasználtak mert a férfiaknak vagy lelkiszemetes voltam vagy csak szexre használtak és erre későn jöttem rá hogy ebből sose lesz komoly és csak átver amikor én már szerettem őt nagyon és sokáig ez emésztett hogy mért dőltem be stb

2019. nov. 9. 19:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindent meg kell beszélni, ennyi.
2019. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Mielőtt magadhoz költözteted, ismerd meg! Semmiképp se kapkodd el, mert nehéz utána visszacsinálni a dolgokat, ha egy idiótát fogsz ki. Tudom, lehet képet mutatni, meg színészkedni egy ideig, de azért ha tudtok és szoktatok beszélgetni, akkor abból sok minden kivehető, hogyan vélekedik az együttélésről, anyagiakról, házimunkáról stb.
2019. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
78%

Miért szavaztátok le az #1-es hozzászólót? Pedig tényleg nem írt rosszakat.

1. Anyagiakat még szép, hogy előre tisztázni kell, hogy ki mit fizet, vagy ki mibe mennyivel száll bele.

2. Egyértelmű.

3. Ezzel nem értek egyet. A Szexről mindkét fél döntsön, ne csak az egyik.

4. Nem árt, bár mondjuk én nem tévézek, mert létezik stream is.

5. Vécére szoktatás? Miért? Összeköltözés előtt a férfi hol pisált/szart? :D

6. Tabunak azért ne legyen tabu, de a felesleges ellenőrzéseket nem tartom szükségesnek.

7. Egyértelmű.

8. Egyértelmű.

9. Nem árt, ha szükségállapot esetén van hová nyúlni a másik tudta nélkül.

10. Egyértelmű! Szépen ábrázolt bekezdés.

2019. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tanulságosak.
2019. nov. 9. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!