Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítás, elköltözés. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, elköltözés. Hogyan lehet ezt legegyszerűbben megoldani?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt lakunk abérletben, de már semmi sem az igazi. Mindig mindent előbbrébb helyez nálam, amit együtt töltünk időt azalatt vagy játszik vagy épp este ér haza és alszunk. Egy ideje már nem is nevezném igazán párkapcsolatnak. Az anyját mindig is a fontossági sorrend elejére helyezte, szó szerint amint hívja ugrik. Régebben azt hittem ha együtt élünk majd ez megváltozik mivel az anyja az ország másik felén lakik, de a következmény az lett, hogy heti 1-2 alkalommal hazalátogat és ott is alszik. Megmondta: neki az anyja az első.

Mivel minőségi időt nem töltünk együtt és elegem van már ebből az egészből, inkább laknék egyedül, mint egy ilyen semmilyen párkapcsolatban. A gond az, hogy haza nem tudok költözni (messze is van a munkahelyemtől és nem szívesen élnék újra együtt a szüleimmel), ismerősöm nincs aki albérletet keres, idegenek kizárva. Igazán egyedül laknék szívesen, amivel az a probléma, hogy Budapesten nagyon nehéz jó áron élhető lakást találni, van egy kutyám is így még nehezebb lenne.

Mit javasoltok, mit tegyek? Igazából szívesen maradnék jövő nyárig ebben a lakásban, mert jövőre tervezek visszaköltözni a szülővárosomba (vagy a közelébe), de hiába ajánlottam a barátomnak, hogy költözzön el ő, nem akar. 1-2 hónapja hasonlóan éreztem, akkor találtam egy jónak tűnő lakást, de akkor azt ígérte változtat a helyzeten, ám ez nem történt meg így úgy érzem ideje lenne lépnem.

Mások hogyan oldják meg az együttlakásos szakítást, hová mennek hirtelen, hogyan találnak olyan gyorsan másik lakást?


2019. nov. 16. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az exem a nappaliban lakott én pedig a hálóban. 3 hónapig tartott míg találtam egy szobát magamnak és eltudtam menni. Szxr volt mert én még szerettem neki meg már másnap volt valakije távkapcsolatban. Ha nem akar menni javaslom gondold át az idegenekkel való együttélést.

23L

2019. nov. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni, mint hogy kitartóan keresel egy szobát, amit meg tudsz fizetni.

Nem kell feladni semmit, ez most egy nehéz időszak, de lesz albi, ami jó lesz neked is.

2019. nov. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hazaköltöztem pár hónapra, aztán vettem egy lakást.

30/F

2019. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!