Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátom füvezik. Más embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom füvezik. Más embert ez mennyire zavarna? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem vele, nem tudtam róla. Fokozatosan derült ki, de nem tagadta sosem. Megkértem, hogy napközben ne csinálja, mert zavar. Ezt be is tartsa. Viszont minden este, vagy maga, vagy a haverjaival szív. Ami eléggé zavar, és szerintem túlzás minden este. Heti 1-2 alkalmat még talán eltudnék nézni, de lehet az is zavarna. Pár napja nagyon össze is vesztünk ez miatt.

Ez miatt sajnos nem tudom komolyan venni őt, nem tudom elképzelni, hogy családot alapítsunk egyszer például, míg jelen van a fű az életében. Én vagyok csak ilyen maradi? Vagy ezt felfoghatjuk normálisnak? Igaz hogy mások alkoholt isznak minden este, az sem túl kecsegtető. Nem tudom mi legyen, szeretem, de nem bírom ezt elviselni.


2019. nov. 19. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Megalapozottak az aggodalmaid.

Rövidesen minden jövedelme rámegy a füvekre, porokra. És akkor Neked és a gyerekednek mi marad? Miből fogtok élni?

Ffi.

2019. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lachesys ***** válasza:
67%
minden nap nem toleralnam. kethetente-havonta ok. de ez mar tulzas, szakitanek.
2019. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Olyan országban élek , ahol ez teljesen legális. Úgy szívják itt, mint más otthon a cigit. Ez miatt számomra ez nem olyan durva kategóriába esik.

De persze megértem a te álláspontodat.

2019. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Napi szinten szerintem is durva. Más ilyen jellegű függősége nincs?
2019. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Drogossal nem tartunk semmiféle kapcsolatot.
2019. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
más nincs, és azt állítsa nem függő, ezen is vesztünk össze, mivel azt mondtam rá. Csak sajnos nem ért meg engem. Zavar, hogy a házban is össze vissza raktározza. Volt hogy kinyitottam a hűtőt, és ott volt bent. Olyan büdös volt, nagyon kiborultam. Vagy a cipőtartóba rakja.
2019. nov. 19. 20:36
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Mi a fenének rakta a hűtőbe?
2019. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem tőle miért rakta a hűtőbe, de megkértem, hogy oda többet ne rakja
2019. nov. 19. 20:53
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Kizáró ok nálam. És a napi alkoholfogyasztás is
2019. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Hiába mondja, hogy nem függő, egyértelműen többről van itt szó, minthogy alkalmanként használná, hogy jól érezze magát egy buliban, vagy ilyesmi. Szerintem szakíts minél előbb, ennek nem lesz jó vége.
2019. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!