Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, akik a párotoknál laktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik a párotoknál laktok - hogy oszlanak meg a költségek? Ki mit fizet és mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 05:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Kb ugyan annyi a bevetel ha levonjuk a hiteleit...

Felesben mindent.

A maradek mindenkinek a sajatja

2019. nov. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Közös kasszán vagyunk. Ő kb. kétszer annyit keres, mint én. Az én fizetésemmel egyenlő összeget ad ide, abból fizetjük a rezsit, az ennivalót, és egyéb mindennapos dolgokat. Ezeket én intézem. A maradékot kétfele szedjük, a kisebbik feléből megveszi az állatoknak a szükséges dolgokat (nem olyan sokan vannak, de azért akad), ebben benne van a szénától az állatorvosi költségekig minden. A másik részét eltesszük, mindig van valami, amire gyűjtünk, most autóra. Más kérdés, hogy mindig akad valami, ami miatt hozzá kell nyúlni. Két hete egy nap alatt romlott el a fagyasztónk és a mikrónk. Áhhh... Mindig van valami.
2019. nov. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Én még egyetemista vagyok munka mellett (így az ő fizetésének kicsit több mint a felét megkeresem).

Ő fizeti a saját lakáshitelét + a számlákat (amiből csak a víz és az áram drágább kb 500-1000 forinttal amióta én itt lakok). Az ételt én fizetem teljesen; a piperecikkeket és a programokat mindenki magának fizeti.

2019. nov. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig még csak olyanokkal voltam, hogy csak legyen biztos szex, addig külön kassza, egyenlő közös kiadások.

Onnantól mikor eljött az, akivel közösen hosszú távra terveztünk, minden közös volt. Minden bevétel össze dobva és közösen megtervezve, mire költjük.

2019. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő lakik nálam. A lakás teljes berendezését és szervizköltségeit én fizetem. A rezsit közösen, a kaját inkább ő szokta, ha meghív valahova vagy ha hazafelé bevásárol. A nyaralások és egyebek közös gyűjtésűek, abba érzésre adogatunk bele pénzt, amennyi épp marad hó végén. Magunkra saját kasszából költünk. Van kutyánk, őt általában én pénzelem, el van kényeztetve.


Ő nettó 310-et keres, én nettó 370-et. (Akinek ez az összeg hihetetlen, ő gazdaságinformatikus, én meg szoftverfejlesztő.)

2019. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Én kicsivel többet keresek , mint a férfi , albérlet, rezsi felesben de én többször fizetem a bevásárlást, is tartom igazságosnak
2019. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
* igy
2019. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A férjem kicsit több, mint másfélszeresét keresi az én fizetésemnek, a kiadásainkat a fizetésünk arányában fedezzük. Mindkettőnknek van külön számlája és külön megtakarítása.
2019. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Most tűnt fel, hogy a kérdés olyanokra vonatkozik, akik a párjuknál laknak. Ez rám nem igaz, mert mi a közös tulajdonú lakásunkban lakunk, elnézést. A kérdés más szituációról szól, így nem mész sokra a válaszommal, bocsi.
2019. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rezsi, nagyobb bevásárlások, extra kiadások felesbe mennek. A programok mikor ki fizeti, random szokott eldőlni, azokat nem felezzük.

A párom vezető mérnők nettó 400+ ezret keres, én kisgyermekgondozó vagyok egy magán bölcsiben, nettó 200+ keresek.

2019. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!