Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi volt eddig a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legnagyobb STOP párkapcsoltban nektek?

Figyelt kérdés

Mondanátok pár sztorit, amikor azt mondtátok, hogy most azonnal vége?

Mikor úgy éreztétek, hogy esélytelen az együttélés?



2019. nov. 22. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

1: elkezdett követni, mikor egyetemre mentem meg megrögzötten hívogatott. Lehet azóta egy magánnyomozót is rám állított

2: bevásároltam kaját a boltban és ő adott rá pénzt (5000 ft kb). Kérte a számlát konkrétan... Folyamatosan dokumentálta minden kiadását és azt is, hogy mennyi pénzt költ ránk/rám, majd minden vitánál elővette a kis noteszkéjét, hogy "százötvenezret fektettem beléd". Ja, öreg, téged meg koporsóba kellene fektetni, egyem a szarrágó formádat.

2019. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es ez kemény :DDDD

Nekem kijelentette, hogy ő imád politizálni, a haverjával csak ezért haverok éa neki kell ez egy párkapcsolatba is. Kalap kabát. Nem politizálok, felesleges feszkó, meg minek egy párkapcsolatba?

2019. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy megrángatott és láttam rajta, hogy egy nagyon kis hajszál választja el attól, hogy megüssön. Mindezt azért, mert én az útbaeső büfében szerettem volna (elvitelre) venni egy hamburgert, miután majdnem egész nap nem ettem, ő meg előbb haza akart volna menni letenni a kabátját, mert melege volt, és utána visszamenni a büfébe (kb fél óra kerülő/irány). Utólag kb nyilvánvaló, hogy ez egy hatalmi harc volt a részéről, hogy nehogy már az legyen, amit "a zasszony" mond, de akkor is WTF.

Amúgy a történet vége az lett, hogy én elmentem a hambimért, ő meg letette a kabátját, és azóta se beszéltünk :D

2019. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú basszus, durva látni, hogy mennyi hataloméhes, önző majom van.


Nekem személy szerint az állandó féltékenykedés, ha nem azt csináltam amit mondott/akart egy adott dologgal kapcsolatban akkor azonnal hiszti, lelki terror, lekezelő duma, semmibevétel, sértődöttség. Irányító, manipulatív személyiség, sajnos öntudatlanul, de az.


Azonnal kiábrándultatok? Mennyi ideje voltatok együtt, mire borult a bili?

2019. nov. 22. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4: az elsővel alig pár hete, a másodikkal talán egy hónapja voltunk együtt. Igazából kezdettől fogva éreztem, hogy valami nem kerek, de úgy voltam vele, hogy nekem amúgy is lassan alakulnak ki az érzelmek és sajnos eleinte szeretek is "kifogásokat" keresni a másikban, mégse legyen az, hogy egy rossz napomon kiugrok a helyzetből és meg sem várom, hogy jobban összemelegedjünk.


Hát most lehet, jól jött volna

2019. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

4-es: nekem instant azonnal kiábrándulás volt. Elképzeltem, hogy egy szemellenzős, FIDESZ nyaló, karótnyelt kispolgári életet élek, ahol csak a gyerek és az a női élet etalonja (mert ilyen is kicsúszott a száján) és inkább felakasztottam volna magam a gondolattól is.

Inkább meghalok egyedül...

2019. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...érthető...ez a magánnyomozósdi meg annyira gyerekes. Ha nem tud bízni, ne legyen kapcsolatban, mert nem való neki...a túlzott féltékenység felesleges, sosem értettem. A politizálásnak meg nincs helye egy kapcsolatban...
2019. nov. 23. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!