Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik nem akartak közös kasszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem akartak közös kasszát! Hogyan vettétek rá a párotokat?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek így?

2019. nov. 27. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Édesanyámékat elég volt látni, ahogy utólag ebbe kapaszkodva kavarják a szart egymásnak...


Vagyonszerződés, aztán cső. Amit adunk egymásnak vagy beadunk a közösbe, azt adjuk szívből, ne azért, mert "így kell lennie", amiért mi dolgoztunk meg, az legyen a sajátunk a párunk akaratától függetlenül, a hétköznapi kis szar kiadásokkal, mint a kaja meg a rezsi meg amúgy sem játsszuk a szarrágó bohócot, hanem úgy érzésre fizetjük nagyjából egyenlő arányban.


Nekem is érdekem, hogy motiválja az, hogy amit megkeres magának, azt nem veheti el senki és tetszőlegesen rendelkezhet fölötte, ha úgy tetszik, nekem is adhat belőle, ha nem, akkor meg mem, nekem meg megvan a saját bevételem és nem várok semmit, legfeljebb ha kapok, örülök.

2019. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az első válaszolóval. Szerencsére nem kellett rávenni a páromat, mert ebben is ugyanaz a véleményünk, mint minden fontos dologban.
2019. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Egyikőnk sem szeretett volna. Nálunk teljesen egyértelmű volt, hogy mindkettőnknek vannak saját céljai is és olyan kiadásai amik nem a párunk anyagi felelősségei. Például az, hogy a páromat érdekli valami tanfolyam, kifizeti megcsinálja ne közös pénzből menjen már. Vagy ha én ilyen hülye vagyok és nekem arany színű felni kell az autómra azt szintén ne a közös pénzből. Vagy a csomó ruhámat meg szépségápolási cuccokat amik nélkül ugyan úgy szeretne a párom, baromira nem érdekli, hogy 10 vagy 100 ruhám van-e. Meg a külön hobbik stb stb.

Szerintem két értelmes, saját életével és céljaival is haladni akaró embernek alap, hogy van saját pénze is. Ne a közös nagyból kelljen már kibogarászni, hogy abból ki mennyit tud költeni vagy mennyi van neki félrerakva egy bizonyos céljára.

Nem sajnáljuk egymástól a pénz, a fizetésünk nagyobb része közös számlára megy, a közös megtakarításunk sokkal nagyobb mint az egyénik. Kizárólag azért van a külön (illetve nem teljesen közös inkább) kassza mert egyszerűen nem tudnánk a saját céljaink fedezeteit átlátni. Nincs annál jobb érzés mint amikor látod ahogy gyarapodik a pénz valamire amit régóta szeretnél és pontosan tudod mondjuk, hogy mennyit kell még dolgozni hozzá. Ezt nehéz ha minden pénz egy helyen van és folyton számolgatni kell, hogy a 20 dologból amire költeni kell mire mennyi jut.

2019. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
1-es válaszoló. Ezt mintha én írtam volna. Ugyanez van nálunk is. Nekem érdekes látnom, hallanom, hogy sok nő milyen gátlástalanul rámegy a férje fizujára. Hát persze közös kell, hogy legyen, főleg ha a pasi a többszörösét keresi. A férfiakat meg nem értem. Sokan annyira alávetik magukat az asszony akaratának, hogy működjön a házasság.
2019. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!