Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire baj, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha nem akarok hallani az exekről?

Figyelt kérdés
Már 2 párkapcsolatom is tönkrement amiatt, hogy az exbarátairól beszélt az épp aktuális lány. Ha nem tudtam volna semmit a múltjukról, nem lettem volna féltékeny és talán még most is tartana a kapcsolat. Egyébként szűz vagyok ha ez számít valamit.

2019. dec. 7. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Semennyire.



Nem tartom normálisnak az exekkel való kapcsolattartás semmilyen formáját sem.

Pláne nem beszélünk róluk egy új kapcsolatban, max ha kérdezik,de akkor is tömören.



Az exek bármilyen jelenléte tönkretehet egy új kapcsolatot.

Ha valamit lezáok, az le van zárva. És 20 évvel később sem érdekel egyik sem.


Nagyon zavaró mindként félnek, ha valamelyikük exe valami épp megellett fattyúról küldözget képet vagy beszámolni akar az eltelt évekről.

Meg megkérdezni, hogy mizu?

Én nem tolerálom az ilyet.(és az én oldalamról sincs semmi ilyen jelen)

2019. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De hogy kell ezt elképzelni, a csajok elkezdenek mesélni az exükről (miért?), te mondod, hogy nem érdekel, ők meg folytatták?
2019. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Végighallgattam. De aztán rájöttem, hogy kár volt.
2019. dec. 7. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagy, tehát inkább ismerkedésről beszélünk. Nem szokás beszélni az exekről, legfeljebb olyan szinten, hogy sokat jártunk szórakozni, vagy féltékenység miatt ment tönkre a kapcsolat stb. Erre nem lehetsz féltékeny, mindenkinek van múltja!

Miről beszéltek, ami ennyire zavart téged?

2019. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A szexről nem beszéltek konkrétan, de lefeküdtek az exeikkel. Így folyton az járt az agyamban. Tudom, hogy hülyeség ezen kattogni, de nem bírtam megállni, hogy felhánytorgassam. Szakítás lett a vége természetesen...
2019. dec. 7. 19:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a baj nem velük van, hanem veled. Szűz lány nehezebben fogsz találni, bár nem lehetetlen. Hány éves vagy?
2019. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2019. dec. 7. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban még simán belefér, egy zárkózottabb, nem bulizós, önbizalom hiányos lányt találni. Ez viszont nem biztos, hogy jó neked.

Az exekre lehet úgy is gondolni, hogy nem véletlenül exek, tehát nincs mit irigyelni tőlük, ráadásul ezzel a hozzáállással csak magadat és a leendő kapcsolatodat mérgezed!

2019. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van. És köszi, hogy segítesz, mert beszélgettem erről emberekkel és sokan azt mondták, hogy én egy rossz ember vagyok stb. Ugye mondanom se kell, hogy ezzel nem voltam előrébb. De néhány ember megérti ezt a problémát és tudja, hogy ezt nem lehet azzal elintézni, hogy "Ne törődj vele, hülyegyerek!" :D
2019. dec. 7. 19:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak ismerkedtek, addig normális, ha nem szeretnéd úgy érezni, hogy versenyezned kell az exekkel. Egy komoly kapcsolatban, ahol már kialakult a bizalom és hosszabb távra terveztek, viszont nem érdemes elzárkózni a témától.


Az ember rengeteget tanulhat a korábbi kapcsolataiból magáról és másokról is. Az előző kapcsolatok valószínűleg mind hatottak a párodra, alakították egy kicsit, és befolyásolták, hogy milyen ember most. Ha beszéltek ezekről, azzal sokat megtudhatsz a párodról is, segít jobban megérteni a gondolkodását, és valószínűleg könnyebben veszitek az olyan akadályokat együtt, amivel egyikőtök korábban már találkozott.


Ha egy hosszú bizalmi kapcsolatban is ennyire zavar a tudat, hogy a párodnak voltak korábban más kapcsolatai, az már nem normális. Akkor valamilyen bizalmi, vagy önbizalmi probléma lehet a háttérben, amin változtatni kell.


Sokan élnek együtt úgy, akár házasságban is, hogy egyik fél sem beszél a korábbi kapcsolatairól. Működhet így is, de általában nem egészséges, ha egy ilyen jelentőségű témát tabuként kezelsz azzal, akivel ennyire szoros kapcsolatot tartasz fenn.

2019. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!