Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg én lehetek a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lehetek a hibás?

Figyelt kérdés

A párommal együtt élünk 3 éve. mikor össze jöttünk már volt egy gyermekem aki akkor volt 1,5 éves. Az elején úgy tűnt talán elfogadja. Nem azt mondom,mert elfogadta hogy van egy kis fiam, viszont nem igazán foglalkozik vele,csak akkor szól hozzá,ha kell neki valami,vagy rá kell szólni. Viszont van egy barátja akinek van egy kislánya ,na őt szereti,nem viszi ott sem túlzásba sosem a néven szólítja és mindent oda ad neki amit csak akar a kislány,az én fiamnak sosem ad oda semmit ,és meg sem engedi,hogy játsszon az ő "dolgaival" ami nyilván érthető mert szerszámokrol van szó,de akkor egy kislánynak miért.?

Most az volt a vita,hogy a kisfiam kihozott a konyhába egy kis kocsit amivel a konyha asztalon játszott ,jelzem nem dobálta csak berreget hozzá. Rá szólt a párom,hogy a konyha nem játszó tér,nyilván,de agresszívan tette mintha már legalább 10x mondta volna el. Én pedig azt mondtam a páromnak, hogy akkor a kislánynak de engedjen meg semmi olyat ami nem neki való. És ezen felkapta magát és én voltam az utolsó nyomorult,meg minden sőt kizárt onnan ahol együtt szoktunk cigizni. És azt mondta húzzák be a gyerekemhez. Előtte iszogatott a haverjával, szerintem az alkohol miatt volt ez. Viszont nem értem miért kellet így viselkednie? Nagyon rosszul esik amikor ilyen


2019. dec. 8. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Felsejlik előttem egy bizonyos kép arról, hogy kik is lehettek és pontosan hogyan is éltek - és itt nem lesz változás.


Nem szabadna így viselkednie, de úgyis így fog. Neked nem kellene ezt hagyni, vagy el kellene onnan menned, de úgyse fogsz.

2019. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudod hogy kik vagyunk?
2019. dec. 8. 19:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kik vagytok?
2019. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, te vagy a hibás, hogy ezt eltűröd neki, és nem bsztad még ki az ajtón ilyen viselkedés után.
2019. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan értelemben kérdeztem. Csak azt hittem hogy az 1 es válaszoló rá ismertaz írásból. Tudom hogy én vagyok a hibás ,de még is mit mondhatnék neki?
2019. dec. 8. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha eltürsz magad mellett egy olyan pasit aki nem szeret az a te dolgod. De mért kell eltűrni a gyereknek egy olyant aki nem szereti ... söt ...

Nagyszerű ha gyereknek kell tűrni egy agresszív állatot mert neked viszket a pinád.

2019. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

En nem vedted meg a fiad, hogy marpedig berreghet a konyhaban?


A ffi nem szeret titeket te meg a fiadat nem.

Csodalatos.

2019. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan az én fiam még négy hónapig nem születik meg, de most elképzeltem azt a szituációt, hogy az apjával valamiért szétmegyünk és akivel összeállok utána, az így viselkedne. Nem maradnék vele 3 évig, az is biztos. A gyerekem, akit itt hordok a szívem alatt az soha, semmilyen körülmények között nem lehet pusztán "megtűrt" személy az én otthonomban. Soha. Ha nem tudja igazán elfogadni a gyerekem- és nem csak a létezését, hanem a személyiségét is, meg a gyerekléttel járó összes jó és rossz dolgot-, akkor mehet a levesbe. Van millió más jószívű, dolgos férfi, aki még akár örülne is hogy kap egy kis családot, nincs szükségem olyanra, aki mellett a kisfiam úgy érzi, hogy az ő létezése csak teher.


Röviden: egy percig sem maradnék tovább ez a férfi mellett, és szégyelld magad, hogy három év után jutott csak eszedbe kétségbe vonni a viselkedését.

2019. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Fogadni mernèk, hogy azèrt nem mersz kiállni magatokèrt, mert az ő házában laktok, ès neked kuss a neved. Nem tudnál hova menni, vagy csak nehezen tudnád megoldani, azèrt nem jut eszedbe sem, hogy ezt a viselkedèst nem kellene eltűrni.
2019. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Voltam olyan helyzetben, mint a párod. Mi tök jól kijöttünk a kisfiával. Ilyen viselkedéséért viszont kitett volna az anyja.

Régen még ittam is, szóval tudom, hogy piásan nem MÁSMILYEN a gondolkodása az embernek, csak a megnyilvánulási szint változik, őszintébb.

Szóval a gyerek bosszantja, téged még kizár, nem egy ideális családi idill.

2019. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!