Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon most mi lelhette? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most mi lelhette? Mi ütött belé? Mi ez a hirtelen pálfordulás?

Figyelt kérdés

Párommal egy ideje sokat veszekszünk, éppen ezért egy ideje már nem is beszélünk az összeköltözésről.


Pont múlt vasárnap közölte, hogy amíg ez így megy köztünk, addig ne is gondoljak az összeköltözésre.


Erre hétfőn este mikor telóztunk nekem szegezte a kérdést, hogy szeretnék e még összeköltözni, mert ő igen, jó lenne minél előbb, stb....


A félrértések elkerülése végett, én örülök neki, csak nem.tudom mire vélni, hogy mitől gondolhatta meg magát egyik napról a másikra.....


Egy éve vagyunk együtt, és úgy beszéltük meg, hogy február végén ősszeköltözünk, de a sok veszekedés miatt felmerült a halasztása/jegelése....


2019. dec. 11. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt annyira nem értem. Életemben ha 3 veszekedésem volt párkapcsolatban, köztük volt egy 6 éves is. A mostani párommal még egy kisebb vitánk sem volt soha, pedig mindketten elég markáns véleménnyel vagyunk a dolgokról, (én pl diplomáciában dolgozok és egyetemen is tanítok) de egymással nincs konfliktus, mindent megdumálunk ami felmerül. Ettől még a szex változatos, ne valami uncsit képzelj el, role play, kötözés, fájdalomküszöb feszegetése, de teljes bizalommal. Én 5 percet nem bírnék egy veszekedős, konfliktus keresős lánnyal együtt lenni. Én a helyedben inkább kifele hátrálnék.
2019. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak tudatni akarta, hogy hol a helyed. Most pedig érezteti, hogy legyél hálás, hogy hajlandó veled mégis összeköltözni.
2019. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kapcsolatban hogy lehet sokat veszekedni? Ez az a korszak, amikor mindketten a másik igényeire figyeltek.

Lehet, ezzel a párod most nálad akar bevágódni, de tényleg értelmetlen összeköltözni, mert az még csak sokszorozza a problémákat.

2019. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel még soha nem veszekedtünk, nem is értem, azt miért kell. Nézeteltérés lehet, megbántás lehet, rosszat szólni lehet, stb. De amikor állítólag értelmes emberek ordibálnak meg ajtót csapkodnak, annak mégis mi értelme van?
2019. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát, marhára nem költöznék össze olyannal, akivel egy év után marjuk egymást. Aztán hirtelen fontos lesz sürgősen összeköltözni, mintha csak úgy beérné velem.

Hány évesek vagytok?

2019. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem a veszekedés a kérdés.

Ő költözne hozzám, és ő a ffi, én meg a nő!

2019. dec. 11. 15:11
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet megcsal?
2019. dec. 11. 15:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az elejéről!

Hány évesek vagytok? Min szoktatok veszekedni? Miért csalna meg?

2019. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sporoljatok meg ezt a kört magatoknak, es ne eroltessetek ezt a koltozosdit.
2019. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Költözzetek össze! Addig se mentek normális emberek közelébe, mint a ketten suttyók vagytok.
2019. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!