Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti is kettesben töltitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kettesben töltitek a párotokkal a Szentestét? Mi igen párommal.

Figyelt kérdés
Ha valakink megsértődne is kettesben maradunk,a többi nap mászkálunk úgyis. Mindkét oldalról hívtak minket aznap estére de mostantól kettesben töltjük. A legdurvábbat akkor hallottam amikor a férfi-nő pár külön(saját) szülőkkel töltötte a Szentestét..na ilyet mi nem csinálunk. Megjegyzést fogunk kapni hogy együtt de ide vagy oda menjünk..Nem fogunk.

2019. dec. 12. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menjetek. Mindenhol más szokások vannak :)
2019. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
71%
Szuper. Most a fél világ tudja, hogy ti milyen kemény, fa$za párocska vagytok. Most aztán jól megmutatjátok mindenkinek.
2019. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

Mi karácsony előtt két héttel jöttünk össze (pár évvel ezelőtt). Akkor úgy volt, hogy ki-ki a saját szüleivel töltötte a Szentestét, és utána 25-én én mentem hozzájuk egy ebédre (szülei hívtak, akkor ismertem meg őket), és 26-án ketten jöttünk az én szüleimhez.

Második (és azóta minden) karácsonyunk úgy van, hogy együtt töltjük a Szentestét, a bérelt lakásunkban. És 25 meg 26-án megyünk együtt a két szülőpárhoz. Nálunk a Szenteste miatt az én szüleim nem akadtak ki egyáltalán, teljesen normálisan vették a dolgot. Vőlegényem (most már férjem) szülei nagyon kiakadtak, főleg az apja. De ez van, most már tudomásul vették.

N/25

2019. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
2-es, konkrétan dec. 24-ről írt a kérdező. Mint írta, a többi nap mászkálnak úgyis (tehát feltételezem, hogy 25-26-án meglesz az áhított családozás is.)
2019. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Uram Isten..irgalmazz!! Mi az hogy mi ezzel azt akarjuk mutatni mi vagyunk a f#szak??? Csak szeretnenk kettesben lenni!!!! Azért hordom fenn az orrom mert végre a párommal Karácsonyozom? És a többi nap ráérnek a többiek. Sokan kettesben töltik.
2019. dec. 12. 11:52
 6/68 anonim ***** válasza:
91%
Mi minden évben a helyben élő barátainkkal jövünk össze karácsonyozni, mindenki hoz egy-egy fajta ételt, eszünk, iszogatunk, elvagyunk. Egyikünk se tartja a karácsonyt valami nagy ünnepnek, ez is olyan, mint bármelyik más összejövetel.
2019. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
Valóban csak 24-éről van szó. 25-26 már nem otthon leszünk ketten,de együtt megyünk.
2019. dec. 12. 11:54
 8/68 anonim ***** válasza:
100%
Rendben nyugtáztuk a dolgot , hogy a PÁRODDAL töltöd a KARÁCSONYT :D
2019. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Ámen! De ti is úgy töltitek?
2019. dec. 12. 12:08
 10/68 anonim ***** válasza:
92%
#5: mert olyan durcasan, mindenkinek beintve fogalmazol, hogy kiboki a mutatoujjad a monitort, közben meg másokat fikazol és a saját vallad veregeted.
2019. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!