Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is meg lehet unni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is meg lehet unni egy idő után, ha a másik állandóan a nyakatokon lóg?

Figyelt kérdés
Pár hónapja együtt élek a párommal, és hétvégén a szüleimhez is együtt megyünk, szóval nincs olyan éjszaka, amit külön töltünk, kivéve ha lánybúcsúra hívnának, vagy valami hasonló. Nem ugyanazon a munkahelyen dolgozunk viszont. Barátaim nem nagyon vannak. Neki van egy, de hozzá is általában ketten megyünk, és most van egy kisebb konfliktus is, ami miatt lehet, hogy egy darabig nem is fogunk találkozni vele. Jogosan tartok attól, hogy ezt az állapotot előbb-utóbb megunja majd valamelyikünk, mert nem lesz már semmi újdonság vagy érdekes a kapcsolatban?

2019. dec. 13. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Nem ismerlek titeket.
2019. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Én akit szeretek és akivel igazán jól kijövünk nem csak vonzalom szintjén, hanem emberileg is, azzal hónapokig, évekig szakadstlanul elvagyok úgy, hogy nincs is igényem más társaságra legfeljebb úgy, hogy oda is vele megyek.


Gondolom, vérmérséklet és neveltetés kérdése is. Édesanyám szakadatlanul velem volt 10 éves koromig, amolyan barátnő-típusú anyuka volt, akivel lehetett minden hülyeséget csinálni meg kibeszélni, nekem valószínűleg ezért természetes az "egy ember, a lehetőségek kimeríthetetlen tárházával" felállás. Nem tudok megunni embereket, ha vevők mindenre, amit szeretnék csinálni. Márpedig a párom is van akkora állat, mint én. :)

2019. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Hogy a fenébe ne lehetne. Mi ferjemmel közös vallalkozast inditottunk idegen orszagban, az első pár hónapot 0-24ben egyutt töltöttük, alig vártam, hogy végre 2 hetet külön töltsünk. Ettől függetlenül imadom, de az agyamra tud menni ahogyan en is neki
2019. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

10 év alatt nálunk ez sosem történt meg, szerintem nem is fog. Olyan emberrel kell összejönni akinek a puszta létezése is boldoggá tesz és akivel semennyi idő nem elég. Ha nem így érzel a párod iránt annak nem sok értelme van.

Viszont ha úgy éltek mint a 80 évesek, soha nem mentek sehova, soha nincsenek randik és romantikus programok akkor nagyon hamar el fognak múlni az érzelmek és igen, meg fogjátok unni egymást. Egy kapcsolaton dolgozni kell és közös élményeket kell szerezni, fenn kell tartani a tüzet. Ha csak annyit csináltok, hogy dolgoztok aztán hétvégén elmentek a szülőkhöz akkor nem sokáig marad meg a tűz.

2019. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdés más formában már kitetted. Ha zavar, beszélj vele, ha megsértődik, akkor gondolkodj el. Hosszú távon ezt nem fogod bírni, ez most látszik, már most eleged van. Vagy változtassatok, vagy lépj, mert látszik, hogy neked ez így nem jó.
2019. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megunod a pàrodat, akkor nem vagytok egymàshoz valók.

Nekem is több ilyen volt, 1- 2 hónap utân màr unalmas volt, ott is hagytam őket. Az érzelmeim se kötöttek igazàn hozzàjuk.

Ez akkor vàltozott meg, amikor megismertem, és összejöttünk a most màr férjemmel. 9,5 év utàn is egymàssal szeretünk lenni a legjobban.:)

Ha megtalàlod azt a bizonyos embert, nem fogjàtok megunni egymàst.

2019. dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető. Van, aki tökéletesen érzi magát ilyen helyzetben, a többségnek viszont szükséges és jót tesz, ha van a párjától külön is töltött (szabad)idő.
2019. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán szeretitek egymást akkor nem. Mi amikor lejár ( munka) mindig együtt vagyunk, bújunk és imádjuk. Mindenhova együtt megyünk és nincsenek barátaink. Mi így érezzük jól magunkat, együtt.
2020. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!