Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire ment könnyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ment könnyen a szakítás a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Arról az oldalról aki a másikhoz odaköltöző fél.


Mert ilyenkor ugye a cuccok elvitele, munkahelyi dolgok elrendezése és a lakhatás megoldása (vagy vissza szülőkhöz) mind mind megoldandó..Nálatok hogy volt?


2019. dec. 13. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt egyszerű. A költözés rész igen, mert szerencsére éreztem mikor odamentem hogy nem áll stabil lábakon a dolog és nem adtam fel a lakásom. A cuccaimért amiket viszont ott felejtettem mikor eljöttem rengeteget kellett könyörögnöm, amit gusztustalannak tartok tekintve hogy ő dobott. Akkor miért nekem kell még könyörögnöm meg visszarohangálni a cuccaimért?? Érzelmileg nyilván megterhelő a szakítás. A fura az hogy így sok idő után ő már egyáltalán nem hiányzik, viszont a szülei igen, nagyon kedveltem őket és viszont. A munkahely részét nem értem a kérdésnek.
2019. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A munkahelyet én sem értem.

Mindent előre meg kell gondolni, természetesen a szülők az első ideiglenes megoldás, cuccokat elvinni egy autó elég, vagy lehet bérelni.

Attól sok függ, hogy milyen a leendő exed, lehet, hogy semmit nem ad oda, és kirak abban a ruhában, amiben vagy; kabátod, táskád iratokkal viszed, és utána könyörögnöd kell a dolgaidért.

2019. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én a kultúrált szakítás híve vagyok. Hisz valaha szerettem őt..attól megalázni nem kell.


A munkahely része azt jelenti hogy ha 100kmre költöztél és a szüleidhez mész vissza akkor nem járhatsz vissza dolgozni oda ahol eddig a barátoddal éltél..

2019. dec. 13. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Anno bitang nagy mázlim volt mert a barátnőm befogadott a nappalijába, ott aludhattam a kanapén, amíg nem találtam albit. Azóta van saját lakásom, így most már stabilabb lábakon állok.
2019. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az ember nem a munkahelyét adja föl, hanem akkor nem hazaköltözik, hanem szobát bérel ha másra nem futja.
2019. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm kijelentette hogy ő hazaköltözne ha szakítanánk mivel itt nincs/nem lenne senkije
2019. dec. 13. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
De most olyan nagy cucc elköltözni? Nem èrtem ezt a probkèmázást.
2019. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!