Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem szeret ha itt hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret ha itt hagyott egyedül amikor beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Barátom elment ma inni, szórakozni a barátaival nekem ezzel semmi bajom de beteg vagyok és olyan jó lenne ha lenne mellettem valaki. Miért nem tudott itthon maradni velem? Tudja milyen rossz ez nekem mert mikor öltözött én már sírtam de nem direkt. Oda jött megpuszilt azt mondta nyugodjék meg nem lesz sokáig és elment.. Már 7kor elment meg mindig nincs itthon aludni sem tudok még nem ér haza
2019. dec. 13. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
De mennyire vagy beteg? Remélem, csak nátha vagy valami, nem pedig tumor. Mert ha tumor, akkor a barátod egy fhaszpalánta!
2019. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lázas vagyok és fáj nagyon a hasam. Nem vagyok jól
2019. dec. 13. 22:42
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Milyen gyakran jar el bulizni? Ha havonta vagy ritkabban, igazan elnezhetned neki. Ha beteg vagy, folyik taknyod-nyalad, minek kene veled maradnia, hogy meg el is kapja? Ha amugy meg patyolgatott, nem is ertem, hogy mi bajod. Fozz magadnak egy teat es pihenj.


Nem szabad ennyire kisajatitani a baratod. Ha nekem ilyen pasim lenne, mar nem lenne az.

2019. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egesznap egyedül voltam már vártam hogy haza érjen hozzám ő dolgozott.

1 hónapban kb 3x mennek bulizni.

2019. dec. 13. 22:46
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Felnőtt ember vagy, ő meg nem apuci, ne hisztizz mint egy ötéves takonygép, mert el fog hagyni egy felnőtt, életképes nőért.
2019. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Elhiszem, nagyon rossz lehet ilyenkor egyedül szenvedni, de néha a párodnak is kell az “énidő” a barátaival. Ettől függetlenül szerethet téged, hiába nem mondta le a programot a srácokkal. A havi három alkalom megosztó, valakinek sok, valakinek kevés, függ attól is, hogy milyen idősek vagytok. Sokszor maradtam magamra én is egyedül, borzasztó, mert pánikbeteg is vagyok, de megtanultam a fájdalom ellenére is kikapcsolni. Tévézz, igyál teát, hallgass zenét, chatelj barátokkal, böngézz, sorozatozz! Kösd le a figyelmed és ne idegeskedj feleslegesen! Ilyenkor sajnos érzékenyebb is az ember, de ne csinálj felesleges konfliktust a pároddal ha minden jól működik köztetek. Hazaért már?
2019. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Holnap és holnapután végig veled lesz, szóval ennyit igazán megengedhet magának, hogy ne kelljen kihagynia a programot.
2019. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyértelmű, hogy nem hagyom otthon egyedül a szerelmemet, ha szarul van, szenved és szeretne velem lenni, hozzám bújni és egyik barát meg program sem fontosabb ettől. Barátozni elmehetek bármikor máskor, ő viszont most érzi rosszul magát, bár effektív a betegségén segíteni nem tudok, de ha neki az megnyugtató és jó érzés, ha én ott vagyok mellette, akkor nem fogok belehalni, ha majd legközelebb megyek el a haverokkal. Nekem ez a természetes, de hát nem vagyunk egyformák..
2019. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb.ennyire számíthatsz rá a bajban... A Te döntésed, hogy kell-e neked egy ilyen társ.
2019. dec. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Én meg nem várnám el hogy hozzám bújjon a párom amikor fertőző betegségem van. Ki is az önző?
2019. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!