Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm miért csinál "verseny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért csinál "versenyt" a karácsonyi dekorációból?

Figyelt kérdés
Egyik nap jön haza a barátnőm, és mondja, hogy ki kell tenni az ajtódíszt, mert már a szomszéd is kitette. Ez december elején volt. Csakhogy a mienk kisebb volt, nem koszorú, mint a szomszédé. Addig addig nem bírta elnézni, míg csinált egy koszorú ajtódíszt ő is. Azt mondja, a szomszédé nagyobb volt és zavarta. Oké... Az utca másik felén lakik az exe valami új csajjal, és pont látta hogy a csaj valami ablakdíszt ragasztgat az ablakra. Hirtelen ő is elővette a hópelyheket és még aznap fölragasztotta, de csak azokra az ablakokra, ami az exe háza felé néz, a hálónkba, ami a másik oldalon van, oda már "nem jutott". :DD Hót biztos vagyok benne, ha az exe azon az oldalon lakna, akkor ott lenne hópehely és a konyha maradna üresen. :D És most így nyugodt a lelke.. Meg a konyhát meg a nappalit tök szépen földíszítette, ameddig általában a vendégek bejönnek, a többi szobába, pl. a hálóba meg semmi dekorációt nem tett, csak egy házikó mécsest a komódra. Engem nem zavar, mert én meglennék dekoráció nélkül is egész télen, csak úgy feltűnt. De mindenre talál kifogást, hogy "oda már nem jutott", "ez itt mutat jól" stb. :D Miért ilyen fontos ez neki? Más barátnője is ilyen?
2019. dec. 14. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is a nappalit szoktam feldíszíteni, és a nappali ablakait. Szerintem téged az exe zavar, nem a dekoráció.
2019. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint a boratban a dilis szomszéd.

"Ha én vesz új ablak házba, ő is vesz új ablak házba.

Ha én csinál lépcső, ő is csinál lépcső.

Én veszek rádiósvekker, neki nincs pénz. Van siker!"

2019. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
:DD
2019. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vicces barátnőd van :D

Gondolom meg akarja mutatni ő milyen boldog meg jó az élete.

Én nem vagyok ilyen, van dekor, de csakis magamnak.

2019. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nincsen dekor, még ahhoz is lusta vagyok. :/
2019. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

A barátnőd még benedvesedik az exere.

Én inkább ezen aggódnék a helyedben.

2019. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A Jóisten mentsen meg az ilyen kirakat nőktől. Hú...
2019. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Idióta egy csajod van. Miért foglalkozik még az exével? És miért akarja az exe új csaját túllicitálni?

Szerintem ez elég beteg dolog.

2019. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nagyon unatkozik, sőt, nagyon ad a külsőségekre. Nemcsak unatkozik, hanem zavarja, hogy az exe talált mást, miközben ő is talált Téged vagy csak Te találtad Őt? Mert nem mindegy...
2019. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről az jut eszembe, hogy volt egy ismerősünk akinek a szomszédja állandóan kukkolt. Mikor nekik lett valami új dolog a házon vagy a kertben, a szomszéd ugyanolyat vett... a csúcs az volt, mikor vettek egy németjuhászt és a szomszédnak is lett egy németjuhásza... elmebetegség :D
2019. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!