Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 éve együtt vagyunk.


Lassan 3 hónapja együtt élünk.


A problémáink java részt ebből adódik.


Ő dolgozik, hetente 5 napot. Szabad hétvégékkel. 8 órás műszakokat.


Én jelenleg iskolába járok. Havonta 8 napom van amit iskolában töltök és ehhez hozzá rendelve 12 nap kötelező gyakorlat egy vendéglátó egységben.


Én nem akarom azt hogy ő tartson el, mert a fizetése nem volna elég kettőnkre.

Szóval iskola, és a kötelező gyakorlat után majdnem minden nap dolgozom egy másik étterembe szakácsként.

Plusz hétvégente mindkét nap 16 órázok ami azt jelenti szombat, vasárnap meg van a 32 óra.


Én nem a szabad időt sajnálom és tudom tesz vesz kint dolgokat az udvaron, de ha arra megkérem hogy legyen szíves húzza le az ágyneműt vagy vigye ki a szemetet, akkor nincs semmi megcsinálva.


10 perces munkák lennének, de azt látom tesz rá mert nem ér oda címszóval.


Karácsonyra kapott tőlem egy PC játékot és elméletileg a telepítésével bajlódott..


Csak, az hogy sokszor ez a pici hiába pakolok el én hazaérve másnapra akkora kupi lesz hogy nem tudok hova lépni mert ha kitakarítok is egy órán belül a földre dobja a szennyesét.


Csak azt érzem semmit sem segít. Első karácsonyunk volna együtt így együtt élve. Egyetlen egy napot tudok itthon lenni ünnepekkor.

Október eleje óta szabadnapom sem volt. Nekem sokat jelent és várom, de akárhányszor felhozom akár az ételt csak puffog, mert ő neki nem ünnep meg semmi hangulata.


Tegnap nagyon összevesztünk.


Mondjátok meg ha nekem nincs igazam, vagy mit kezdjek vele?


2019. dec. 15. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez jobb nem lesz. Megprobaltatok, de nem mukodik
2019. dec. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lakva ismered meg a másikat....


Próbáld vele megbeszélni(nem letámadóan)a problémáitokat, hátha kompromisszumra juttok.

2019. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, rendesen, mindent. Ha nem megy, akkor ne csinálj semmit, várd meg a reakcióját. Ha akkor sincs semmi, akkor szakíts.
2019. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!