Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, mennyi idő után tudtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi idő után tudtatok kakilni, úgy, hogy a párotok is otthon volt?

Figyelt kérdés
Nekem csak akkor megy, ha egyedül vagyok, vagy pl munkában.

2020. jan. 1. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát igen...nehéz kérdés :DDD

En csak akkor tudtam par honap utan is amikor reggel nagyon koran volt es meg aludt es tudtam hogy meg orakig fog...

Ezen kivul en is csak egyedul szoktam, viszonylag konnyen megoldhato.

2020. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét után. Nem nagyon volt más választásom, akkoriban sülve-főve együtt voltunk :D

Igazából én is hallottam már őt a vécén, nyilván ő is hallott engem, de egyrészt nem is figyeltem oda, másrészt nem is érdekel a dolog, kb amint meghallom, elfelejtem, gyanítom nála is ugyanez a helyzet. Szóval szerintem ezen teljesen felesleges parázni.

2020. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne vicceljünk már gyerekek. Szerintem tudja jól, hogy te sem kiizzadod.

Hangosíts a rádión, ha annyira nem megy.

2020. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%
Ez sosem okozott gondot.
2020. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Akkor amikor kellett. Màsnap reggel, mikor először nàlam aludt. ( 2 hete voltunk együtt). Az emberek szoktak ilyet, ezt tudtuk mindketten nincs benne semmi szégyellni való. ( 10 éve együtt) 34/N
2020. jan. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Bennem is volt ilyen indokolatlan para, hogy vajon mit gondolhat rólam ha kakilni hall...?

De pár nap után úgy döntöttem, hogy nettó butaság ha ezen idegeskedem.


Most ott tartunk, hogy ha ő van bent és nekem is akkor kellene, akkor a wc ajtó előtt énekelek neki valami baromságot arról, hogy kakilnom kell. Ilyen ütközés többnyire hétvégén reggel szokott lenni.


Vagy amikor elmegyek az ajtó előtt akkor bekiabálok olyan baromságokat, hogy "Trónfosztási tervek előkészítése" "Trónfosztás megtervezése 3...2...1"


De hát na, néha nehéz egy budin megosztózni. Főleg mert el voltunk otthon kényeztetve, nekünk 4 wc volt a házban 2 emberre, nekik 2 wc 2 emberre a lakásban.

2020. jan. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hááat amikor másodjára aludt nálam a férjem nekem pont hasmenésem volt reggel és akkor ő bekiabált nekem hogy jól küldöd bébi.Azóta is jót nevetünk rajta és igy nem volt akkor annyira kinos.
2020. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!