Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van e közöm ahhoz hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e közöm ahhoz hogy a párom kivel beszélget messengeren? Zavar amik nem együtt vagyunk fent van de nekem nem ír.

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nincs.
2020. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lenne közöd? Ne tipord el a privát szféráját. Nyilván ha megcsalásra gyanakszol, akkor jogod van tudni, hogy mi van.
2020. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megcsalasra nem, flörtre.
2020. jan. 6. 08:37
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Nincs. Mit képzelsz magadról, milyen jogon lenne hozzá közöd?
2020. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Gyakorlatilag a kapcsolata rovására beszél mással, így qrvára köze van hozzá.
2020. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem oké. Ha problémád van, akkor azt meg kell beszélned vele. Mondd el,hogy mit szeretnék. Mitől éreznéd a bizalmat. És egyezzetek meg!
2020. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy valakivel beszélget?Esetleg nem csak WIFI-re van csatlakozva és olyan mintha beszélgetne?


Nem tudom milyen a kapcsolat köztetek, de ha ezt folyamatosan, hosszan tapasztalod, akkor kérdezz rá. De úgy,hogy ne tűnjön gyanusításnak, inkább érdeklődésnek.

2020. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De ha gyanús akkor beszéld meg vele.
2020. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem van, mivel a messenger egy potenciális felület egy viszony kialakítására. Mennyire hangozna egészséges kapcsolatnak, ha megkérdezném a páromat, hogy kivel szokott beszélgetni messengeren, és azt válaszolná, hogy "nem mondom meg" vagy "semmi közöd hozzá"? Aki sumákol, az ő maga is érzi, hogy valami rosszat tesz a párja/kapcsolata ellen, aki meg tiszta, az nem akad fenn azon, hogy a párját érdekli, hogy kivel beszélget. Úgyhogy szerintem kérdezz rá nyugodtan, a reakciója úgyis mindent elárul (hacsak nem tud rettentő jól hazudni, de te ismered). Persze biztos vannak emberek, akik hatalmas magánszférát tartanak maguk körül, amibe a szerelmük nem fér bele, de egy random másik ember, akivel beszélget, az igen... Nálunk a párommal teljesen természetes, hogy hozzáférünk egymás profiljához, ennek ellenére nem szoktam szabadidőmben gyanakodva az üzeneteit böngészni (gondolom ő sem az enyémeimet). Ezzel csak azt fejezzük ki, hogy semmi titkolnivalónk nincs egymás előtt, és ezt sosem kellett kérni a másiktól, hanem magától értetődő volt.
2020. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent hogy neked nem ir? Nem valaszol azonnal, vagy csak fel nappal kesobb valaszol? Tudsz olyan noismerosokrol, akikkel chatelhet? Az en parom is van hogy online es nem egymassal chatelunk, szokott a haverjaival es az anyukajaval is beszelgetni Messengeren.
2020. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!