Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan férfi, aki az a tipikus macsó, pénzes, de soha nem kötelezi el magát egy nő mellet sem? Szexel velük, de ennyi. Párkapcsolatban már nem bízna bennük.

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze h letetik
2020. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Biztos van. És meglesz a böjtje, fiatalon még el lehet ezt játszani, idősebb korban már nehezebb.
2020. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van. Nem mindenki a nőknek dolgozik, akár velük van, akár nincs. Akik meg emiatt mennek oda puncsolni neki azok meg megérdemlik, hogy használja őket.
2020. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen van. Ismerek ilyet
2020. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A volt fonokom szerintem ilyen volt.

Nagyon tetszett nekem, penze is van mivel uzletei vannak, 31 ev korul van, mindig hallottam hogy telefonalgat egyertelmu hogy nokkel. Megtehetné hogy legyen bsratnoje, de ő inkább szingli. Nem hiszem hogy valtozni fog.

2020. jan. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!