Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom kicsivel többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom kicsivel többet keres, akkor jogosan várja el, hogy az összes házimunkát én végezzem el?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 05:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2020. jan. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%

Nem!

Normális emberek között munkamegosztás van, mindegy ki mennyit keres.

2020. jan. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Sokszor úgy érzem mintha csak a cselédje lennék. Mikor itthon van nem csinál semmit, azt sem tudja hogy hogyan működik a mosógép. Egy tányért sem tud elmosni, mikor megkérem, hogy segítsen valamit akkor azt válaszolja, hogy azt a 10napot egy hónapban nem azért tölti itthon, hogy házimunkát végezzen, és a pofámba vágja, hogy hatszor többet keres nálam.
2020. jan. 16. 05:50
 4/48 anonim ***** válasza:
93%
Dobd ki, ez egy nyomorék. Férjem 3szor annyit keres mint én, mégis evidens neki, hogy részt vesz a házimunkába és soha nem dörgölte az orrom alá.
2020. jan. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
Kidobnam
2020. jan. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
89%
Te mit gondolsz, Kérdezô? Szerinted így bánik egy férfi azzal a nôvel, akit szeret? Látja, hogy megszakadsz, de akkor sem segít neked. Ez lenne a szerelem? Biztosan így akarod leélni az életed?
2020. jan. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%
Mint jelent az, hogy havi 10napot van otthon? Ezt a hétvégékre érted? Pontosan mivel foglalkoztok? A hatszoros fizetéskülömbség elég sok, de emiatt ne kellene rabszolga legyél.
2020. jan. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Teherautósofőr külföldön. Két hetet van kint, és utána öt napra szokott hazajönni. Én részmunkaidőben dolgozom egy virágüzletben.
2020. jan. 16. 06:24
 9/48 anonim ***** válasza:
29%
Tehát lényegében eltart téged, hetekig egyedül szeli Európa útjait, hazaviszi neked a fizetését, neked meg nehezedre esik főzni és mosni rá abban a pár napban amíg otthon van?
2020. jan. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Nem tart el senki mert van saját jövedelmem! Az hogy kicsivel többet keres mint én nem jelenti hogy eltart. A házimunkában viszont nemhogy kicsivel kesebbet csinál, hanem szinte nulla! Max reggelire süt magának tojást és ennyi. Azt is nekem kell később elmosogatnom.
2020. jan. 16. 06:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!