Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek ezekről a dolgokról?

Figyelt kérdés

Összefutottam ma néhány cikkel avval kapcsolatban, hogy ki miért viselkedik úgy, ahogy a párkapcsolatában. Valami ilyesmi is volt, hogy "10 biztos jel, hogy már nem szeret" Pl.:olvastam egy olyat, hogy ha a párod nyitott szemmel csókol téged már nem lángol úgy, kialudt a tűz, nem szeret már annyira, illetve egyáltalán nem szeret. Nektek mi a véleményetek erről?

Nekem is van párom, együtt vagyunk már 3 éve, néha csukott szemmel csókol, néha nem, néha én is nyitva tartom a szemem, néha becsukom. És ettől függetlenül ugyanúgy szeretem. Szerintem ez mindenkinél más és más.



2020. jan. 18. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Milyen "minőségi" oldalak cikkeit olvastad? Na, ilyen hozzáállással is kell azok hitelességét is kezelni.
2020. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de ezek az oldalak egy nagy bullshit! Es tényleg te is hulye vagy ha ezeket elhiszed! Először is a csukott szem egyfajta evulucio miatt alakult ki szoval ez olyan mint a légzés! Még az is becsukja a szemet aki meg sosem csokolozott vagy aki mar 1 milliószor!

Lényegtelen hogy szeret vagy sem! A hosszabb csókoknal a szem csukva van automatikusan mig az ilyen nagyon rövid pusziknal nyitva is tud lenni mivel tul hirtelen történik! Ez ugyan olyan mint a tüsszögés... nem tom en mindig csukott szemmel tusszogok... meg ahogy neztem a legtöbb ember is... sőt meg orrot fújni is csukott szemmel csináljunk

2020. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bulvárpszichológia.
2020. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, annak az újságírónak 10 "jelet"kellett írnia, különben nem kap fizetést. Valóságtartalma semmi. Kezeld úgy. Felnőtteknél már illik kialakulnia a kritikai olvasanak. Te meg gyerek vagy?
2020. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én semmit nem olvasok el ami úgy kezdődik hogy 10 biztos jel hogy... Ezeket a cikkeket amúgy azért írják hogy kitöltsék az oldalakat. Ha a neten rákattintasz egy cikkre és elolvasod, meglátsz egy másik feliratot és arra is rákattintasz, észre se veszed és már fél órája olvasod az oldalt.
2020. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!