Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan iktassak ki a képből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan iktassak ki a képből egy másik nőt?

Figyelt kérdés

3 éve ismerkedtem meg az élettársammal. A kapcsolatunk sok mélypontot megélt, nagyon sok nehéz időszak van mögöttünk. Most végre rendeződni látszottak a dolgok, erre felütötte a fejét közöttünk, hogy elmegy. Ebben pedig támogató erőre talált egy külföldön élő nő személyében, akivel a neten beszélget. Eleinte csak néha, már minden nap beszélnek. Tudom, hogy lehetne együtt jó, hogy én is sokszor viselkedtem úgy, ahogy nem kellett volna és hogy nagyban ludas vagyok én is. Viszont nem nézhetem tétlenül, ahogy egy netes nőszemély elviszi a férfit, aki mellett annyi rossz, bántás meg nehézség ellenére kitartottam és persze ő is mellettem.


Hogyan lehet kiiktatni egy ilyen nőt? Mit tehetek én?


2020. jan. 22. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a nőt iktatnám ki...
2020. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elbucsuzol tőle és elengeded
2020. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el. A kérdés inkább az, hogy miért tartottál ki mellette annyi rossz és bántás ellenére.Ezt a palit, ha most ki is iktatod a külföldi nőt, majd elviszi más.
2020. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Megkeresni, elkapni, kinyírni!
2020. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem nézhetem tétlenül... ha tudja, vigye, de nem fogok asszisztálni. Viszont nincsenek a tarsolyomban női praktikák, nincsenek cseleim, fortélyaim.
2020. jan. 22. 19:42
 6/19 A kérdező kommentje:
Szívesen elásnám, de nem tehetem. Simán lebuknék, aztán meg mit érek vele? Lehet, hogy nem ő nyer, de én sem.
2020. jan. 22. 19:44
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nőt akard leválasztani a pasidról, se ne akarjad öt kiiktatni a képből, hanem vedd tudomásul, hogy az élettársad el akar búcsúzni. Vigasztalódj más férfi karjaiban. Minden jót!
2020. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy csak barátok és hogy azért akar elmenni, mert egyedül kell lennie, úgy érzi nem alkalmas kapcsolatra. Amihez azért én is hozzájárultam, de későn döbbentem rá, hogy mennyire rossz az, hogy sokszor a fejére olvastam a hibáit. Mára már tudom, hogy nem kellett volna és hogy én bár más területen, de ugyan azt tettem, amit tőle sérelmeztem.


Szóval összességében megértem, belátom, hogy hibáztam és tudom is, hogy hol. Kész vagyok változni, ahogy ő is tette és ezt a nőt meg ki kell iktatnom. Csak nem tudom, hogyan tehetném. Azt kevésnek érzem, hogy most mindent beleadok itthon, amit csak tudok.

2020. jan. 22. 19:47
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát ha annyira menni akarna, már rég összecsomagolt volna és lelépett volna... szóval még van esélyünk. Nekem is volt ilyen, hogy úgy éreztem belefulladok a kapcsolatunkba. ...
2020. jan. 22. 19:48
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te feladatod, az a baj...
2020. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!