Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férjem most kezdi az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem most kezdi az egyetemet levelezőn, kinek mi a tapasztalata, hogyan lehet egyetem és munka mellett kellő időt szakítani egymásra és a gyerekekre, hogy az semminek se menjen a rovására, ti hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
A férjem 23 most keresztfélévben kezdi az egyetemet (mérnők informatikus). Most is ebben a szakmában dolgozik, csak szeretné ha lenne róla papírja. Én most otthon vagyok a gyerekkel, és jön a második. Támogatom az egyetemmel kapcsolatban, szerintem jó ötlet. Ti hogyan egyeztettétek ezt össze?

2020. jan. 30. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%

23 évesen 2 puja.


Le fog lépni!

2020. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Bár nem mérnökinfóra járok, de szintén nehéz szakra. Nekem a kutyáimra sincs annyi időm mint szeretném pedig parkapcsolatom sincsen. Le a kalappal a férjed előtt ha nem készül ki.
2020. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Nem személyeskedésre voltam kíváncsi! Nem is ismered a férjem, nem tudod milyen és hogyan gondolkodik. Az én szüleim is fiatalon házasodtak és az ő szülei is. Mind a ketten boldog házasságban élnek azóta is. Nekünk ezek a példák lebegnek a szemünk előtt. Lehet hogy szerinted az a normális ha valaki lelép mert gondja van, de mi szeretjük megoldani a problémáinkat. És elég erős kijelenteni valakiről azt, akit nem is ismersz, hogy ott hagyná a gyerekeit és a feleségét. Holott minden egyes nap munka után siet haza hogy még lefekvés előtt tudjon lenni a gyerekével. Ha nincs párod, remélem olyat találsz mint az én férjem, ha pedig van, remélem nem saját tapasztalatból írsz, hanem csak rossz napod van.

2020. jan. 30. 16:36
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

#1 szerintem a kérdező jobban ismeri a férjét mint te, és én gratulálok neki, hogy nem egy olyan, állatoknál alig magasabb ösztönlényt választott társául, mint amilyennek te tartod a férfiakat ezzel a kijelentéssel. Tudod, van, aki képes felelős döntéseket hozni és felelősséget vállalni fiatal felnőttként is.


Kérdező, nem tudok segíteni, nincs férjem, se gyerekem...

De nagyszülők biztos örömmel besegítenek, hogy tudjatok együtt lenni, ha csak 1-2 órás randikra is a héten

2020. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem egy nőt ismerek aki 1-2 kisgyerek mellett csinalt levelezőn képzést. Azert nem olyan mintha orvosira járna heti 5 nap. Nyilvan eszre fogod venni hogy estenként neha leul tanulni, főleg vizsgaidőszakban. Ezt az időszakot ki kell bírni, és megpróbálni turelmesen hozzáállni. A jo hír hogy van nyari szünet, akkor próbáljatok meg jó sok programot tervezni, főleg a gyerekek miatt.
2020. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mind a ketten tini korunk óta dolgozunk, így a nyári szünet eszembe se jutott. Köszönöm :)
2020. jan. 30. 17:12
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Én levelezős vagyok, van pár csoporttársam akinek van kisgyereke. Na ők vizsgaidőszakban nem ritka,hogy hajnali 4ig tanulnak. És ez még egy egyszerű szak, nem is mérnöki. Szóval készülj fel, hogy vagy veled nem lesz ideje ilyenkor foglalkozni, vagy a gyerekekkel.
2020. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonymousreview60 ***** válasza:
83%
Én egyedülállóként, gyermektelenül mentem végig a villamosmérnök levelezőn egy BME ötéves után. Cáfolom az előttem szólót, hogy a férjed néha le kell üljön tanulni a vizsgaidőszakban. A vizsgaidőszakban minden este erről fog szólni, ha nem akar megbukni, mert a konzultációkon csak a kettes ZH-k mértékében fog tanulni, azaz akkor a vizsgákra még semmit. Az évfolyamtársaimnak vagy nem volt gyereke vagy önjáróan nagyok voltak. Egy kivétel volt, de ott az apa tanult, az anya otthon volt a gyerekekkel.
2020. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

#5 kanim valóban nincs, de egy boldog, több mint 2 éves kapcsolatom egy szuper fiúval igen.

Sorry

2020. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz lesz. Hagyd tanulni ha tényleg támogatni akarod.
2020. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!