Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet harmonikus párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet harmonikus párkapcsolat nőuralomban?

Figyelt kérdés
Alapvetően szeretem, ha a lány a dominánsabb fél egy kapcsolatban, ami viszont sokféleképpen megnyilvánulhat. Például természetesnek venném, ha erényövben tartana, amit csak akkor venne le rólam, ha megkívánna. Sokan az egyenlőségben hisznek, így kicsit félő, hogy találok-e olyat, aki hierarchiában is képes harmóniában élni.

2020. febr. 1. 01:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Erényöv mi?


Előbb hord be a tüzifát a kamrába....

2020. febr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Sok nőnek nem férfias, ha ilyet vet fel a férfi, mármint, hogy ők uralkodjanak a férfi felett...
2020. febr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Keress feminista barátnőt, ő biztos jól meglenne veled.
2020. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Ha a pasi ilyen hülye, akkor bármi lehetséges.
2020. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A feminizmust egy társadalmi hisztériának találom, az pont nem írja le jól azt a nőt, aki ideális lenne.
2020. febr. 2. 00:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokan élnek FLR kapcsolatban sokan tudatosan választották ezt sokan nem is tudnak róla hogy abban élnek.

alapvetően lehet teljesen harmonikus egy ilyen kapcsolat mint ahogy az olyan kapcsolatok is ahol a férfi irányít.


én is hasonló házasságban élek immár 5 éve boldogan. bár a bdsm már a házasság előtt is a mindennapok része volt nálunk, tudatosan döntöttünk úgy, hogy ezt kiterjesztjük az élet majdnem minden területére a házasság után.

ez azt jelenti, hogy a feleségem dönt szinte minden dologban, háztartás, pénzügyek, és persze szexuális téren. ebben egyébként sok kényelem van mindkét félnek. nekem nem kell fölöslegesen agyalni minden hülyeségen. ő meg néha (vagy inkább sokszor) igencsak kényelmes helyzetbe kerül így. persze az igazán komoly dolgokat közösen döntjük el. két dolog biztos, a veszekedések száma közelít a nullához és a szexuális életünk nagyon jó.

2020. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy teljesen hétköznapi szintű kérdés, minden kézenfekvőbb párkacsolati családi modell matriarchális, ne viccelj, nézd meg az olasz filmeket, a nő megy a dutyiba, a hapsi van a gyrekekkel, a nő dolgozik, főz, takarít, mos irányít mindent, ebben semmi különös sincsen, nem hinném, hogy egyből a szadomazora kell gondolni - de komolyan, ha nem szeretsz döntéseket hozni ez nyívánvaló, hogy az erényövből is választhatsz többfélét, kényelmeset, kényelmetlent, de ez már túlmegy azért az olasz határon
2020. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy te kengurú! Hagyd az erényövet! inkábbnormális dolog izgasson :P
2020. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

"A feminizmust egy társadalmi hisztériának találom"


Ez jól le is írja, hogy milyen ember vagy valójában.

2020. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6-os: Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat, én is valami ilyesmire gondoltam.


7-es: Nem egészen az olasz stílus jön be, hiszen nem szeretem, ha a nőre marad a házi munka. A dominanciáknak szerintem különböző típusai vannak. És nem is arról van szó, hogy nem szeretek döntéseket hozni, mert szeretek, csak valahogy azt meg még jobban szeretem, ha a nő a főnök, de úgy, hogy ez tetszik is neki, nem pedig azért, mert rákényszerült erre az attitűdre pl. a tutyimutyiságom miatt, mert az minden, csak nem harmonikus.


8-as: Szerinted én döntöm el, hogy mi izgat és mi nem?


9-es: Miért, milyen ember vagyok valójában? Lehet hogy nem is ugyanazt értjük feminizmus alatt, ami azért elég bonyolult téma ahhoz, hogy te egy mondat alapján sablonokat alkothass.

2020. febr. 5. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!