Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg finoman a barátnőmnek, hogy ki nem állhatom 1-2 szaktársát és hogy többé ne hívja át őket?

Figyelt kérdés

32 F vagyok, rengeteg munka,takarékoskodás árán+ hitel segítségével egyedül tudtam venni egy kis lakást, amit imádok.


Tudom,hogy ez a mai világban nem nagy dolog,de számomra egy győzelem volt.


Később megismerkedtem a barátnőmmel fél évre rá összeköltöztünk

( különben ő 24 éves egyetemista)

Igen fiatalabb mint én.


A barátnőmmel nincs gond,szaktársaival haverjaival annál inkább.


Mindig mikor többen átjönnek hozzánk "tanulni",üvölt a zene,már a lépcsőházban érzem a dohányfüst szagot


( gyülölöm ha valaki az én lakásomba cigizik),de tudja jól a barátnőm is.


Ráadásul ezek a semmire kellő egyetemista haverjai

( lányok fiúk vegyesen) állandóan isznak,délután 4-5 felé már részegek,mellesleg többségük le sem veszi a cipőjüket az én lakásomban.


Meló után erre hazaérkezni "kissé" idegesítő.


Nyílván én lennék a rossz,ha megtiltanám a barátnőmnek hogy ide hívja a "barátait".


Célozgatni már próbáltam rá,hogy meló után nem erre akarok hazaérkezni heti 2-3 alkalommal.


De csak legyintett,hogy majd ki szellőztetünk és hogy ő feltakarít utánuk,de szerintem ez így nem normális dolog.


Szerintetek mit tehetnék?Hogyan hozzam elő a témát?



2020. febr. 18. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Határozottan. Meg itt írásban is beszarsz. Legyél már férfi
2020. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Érdekes, nem mondom...csajoddal amúgy minden okés?
2020. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

"Ráadásul ezek a semmire kellő egyetemista haverjai


( lányok fiúk vegyesen) állandóan isznak,délután 4-5 felé már részegek,mellesleg többségük le sem veszi a cipőjüket az én lakásomban."

"Tudom,hogy ez a mai világban nem nagy dolog,de számomra egy győzelem volt."


Ez megint az egyetemista szidó, derék, dolgozó "kisember" lesz a kamu sztorijával.

2020. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Beutottek a generacios kulonbsegek, haha:)


En is eltem egyutt 8 evvel fiatalabb egyetemista csajjal, igaz az o lakasaban (az enyem ki volt adva). Teljesen normalis volt, nem jottek gaz arcok es nem bagoztak a lakasban...


Amugy meg kell mondani neki, amig az en hazamban laksz...

2020. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem miert nem mondod meg egyenesen h no cigi bent.
2020. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beszari,csak szeretek egy nehéz nap után, este az ágyban a barátnőmmel......


Most,ha összeveszek vele,vagy szakítunk akkor marad a bal és jobb kéz...amit már unok.

2020. febr. 18. 21:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálatok nemcsak a barátok áthívásáról kellene elbeszélgetni..
2020. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem beszari vagy csak papucs
2020. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Alapvetően nincs semmi bajom az egyetemistákkal.


A barátnőm is végzős egyetemista.

És nem igazán értem,de valami gólyái vannak

( akik első éves egyetemisták).És állandóan nálunk tanulnak,bandáznak.

2020. febr. 18. 22:02
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a rossebért tettél fel ide kérdést. Kidobni nem akarod a csajt, azt nem akarod hogy kidobjon, de úgy kell együttélned vele, hogy bömbölteti a zenét, cigizik/nek, rendetlen, meg nem vesz komolyan.

Na most fel kell görgetnem hogy mi volt a címben a kérdés. Ok megvan... Hogy? Sehogy.

Hello :D

2020. febr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!