Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Furcsa, ha egy férfival nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Furcsa, ha egy férfival nő létemre csak összebújva aludnék és nem akarok egyelőre többet?

Figyelt kérdés
Tényleg nem érzem azt, hogy szexet akarok. Csak hiányzik a testi kontaktus és eddig nem ezt éreztem. Úgy érzem, hogy jót tesz nekem az, hogy beszélhetek vele, mégha egy bunkó is.

2020. febr. 19. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsa.
2020. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
Kicsit furcsa, de ez van..
2020. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Furcsának nem furcsa, csak gyorsan tisztázd le, és tévedésből se tegyél semmilyen ráutatló magatartást arra, hogy kacérkodsz vele.
2020. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is csak erre vágyom, de fontos, h ne legyen bunkó.
2020. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Hát, ha találsz ilyen férfit...

Csak utána ne lepődj meg ha fiúkkal kacérkodik :)))

2020. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Majd fogsz te többet is akarni, ha tényleg arra kerül a sor, hogy együtt alusztok.
2020. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom egy szakítás után vagy. Az érzés, az összebújás hiányzik, az hogy kitől kapod az igazából mellékes. Amíg nem tudsz figyelni a partneredre, addig nem javaslom hogy idegen férfivel próbálkozz, mert nagy sértődés lehet belőle. Inkább egy olyan barátnál kezdeményeznék aki elfogadja ezt a helyzetet és nem akar tőled kapcsolatot.
2020. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szakítás után vagyok, csak egyszerűen azt akarom, hogy valaki kitartóan és hátsó szándék néllül is képes legyen szeretni. Egyszerűen úgy érzem, ha odaadom magam, utána már nem fogok kelleni.
2020. febr. 20. 12:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ennek bármikor is kelleni fogsz, ha bunkó? Vicces vagy.
2020. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A világ legfurább dolga. Én pont fordítva vagyok egy sráccal(felőlem lehetne több). Mindenki aki ismer minket azt hiszi hogy "normálisak vagyunk" és nem csak alszunk az ágyban, de tévednek. Lehet, hogy meleg csak nem meri magának se bevallani, de én akkor is szeretek néha vele aludni. Nem mondom, hogy normális, de azért előfordul ilyen is, én meg élvezem.
2020. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!