Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezzel van oka a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel van oka a páromnak napok óta duzzogni?

Figyelt kérdés
Egy éve élek együtt a párommal, és 10éves fiammal, és egy három nappal ezelőtti nézeteltérés miatt most alig szól hozzám. Történt ugyanis, hogy reggel a párom épp müzlit evett tejjel, és mondtam, neki hogy ehetne inkább helyette valami mást, mert gyerek nem hajlandó mást reggelizni, és már nem volt több itthon. Emiatt felháborodott, és a fejemhez vágta, hogy egyedül ő keres pénzt, és mégsem ehet amit akar. Lehet én sem kellett volna beleszóljak abba, hogy mit egyen, csak reggel iskola előtt már nem lett volna idő elmenni a boltba vásárolni, és így a fiam reggeli nélkül ment volna iskolába. Nekem is nagyon rosszul esett, hogy a fejemhez vágta, hogy nem dolgozom, de ez csak átmeneti időszak, jelenleg is munkát keresek. Már három napja nem eszik főztömből, hanem külön magának készít mindent, és alig szól hozzám.

2020. febr. 22. 09:41
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg a gyerek legyen hajlandó mást is enni. Ha elfogy a boltban a müzli, akkor éhenhal?
2020. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%
ezt a kapcsolat rip
2020. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
99%

Ez nyilván nem annak szól, hogy beszóltál neki, hanem gondolom már egy ideje érlelődik benne egy ehhez hasonló kiborulás. Gondolom régóta (talán amióta összeköltöztetek) azt érzi, hogy bár egy családként éltek együtt, ő mégis másodrendű szereplője az életeteknek, amire gondolom csak rátett egy lapáttal, hogy jelenleg eltartóként is funkcionál, és még így sem változott semmi.


Amúgy az első válaszolónak igaza van, nehogy egy 10 éves gyerek csak müzlit tudjon reggelizni. Ha nincs, akkor éhen marad, egy alkalomtól nem lesz semmi baja, max rájön, hogy milyen rossz érzés éhesnek lenni egész délelőtt, és máskor hajlandó lesz talán mást is megenni.

2020. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
A párom mindent megeszik, lett volna itthon tojás, szendvicset is csinálhatott volna, és főtt étel is volt. Bőven lett volna miből válogasson, de neki pont az kellett amit a fiam reggelizik. Szerintem nem szép dolog egy gyerek elől megenni valamit.
2020. febr. 22. 09:53
 5/47 anonim ***** válasza:
93%

Először is,a gyerek mást is ehet reggelire, mint müzli.

Másodszor pedig, a párod felnőtt ember, több kompromisszumkészség szorulhatott volna belé.

Harmadszor, ez az eltartalak beszólás elég gáz volt.

Szerintem beszélgess vele,nem akarnám a patást a falra...de lehet,van ott más probléma is,a kiborulas mögött.

A napok óta tartó duzzogas meg vicc,megy a játszma.... kérdezd meg, mi baja!?

2020. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%

Te előtérbe helyezed a saját gyereked ..

Azért ennyire nem kell ,nem arról van szó,hogy nem maradt semmi kaja.

Én gyerekként örültem ha olyan nap volt hogy kaptam inkább pénzt és vettem vaalmit a büfébe.

Te is aznap adhattal volna neki pénzt másnapra meg veszel müzlit.

2020. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Elég válogatós a fiam, általában külön kell neki főzni, vagy étteremből eszik. Meg öltözködésben is igényes, például nem veszi fel a 7000 forintos cipőt. Emiatt már többször kifejezte a párom a nemtetszését, talán ez lehet a probléma gyökere. Dehát könyörgöm, még gyerek! Emiatt túlzás így kiborúlni.
2020. febr. 22. 10:09
 8/47 anonim ***** válasza:
85%

Édes istenem. Na ezért nem akarnak a pasik gyerekes asszonnyal osszejonni. Mert mindig csak a gyerek az elsooo, a gyereknek mindent, jaj a gyerek elől ne vegyél el semmit. Az a gyerek simán tudna mást is reggelizni, de persze ő a kiskiralyfi az életedben, neki mindenből a legjobbat, a legeslegjobbat. Szánalmas vagy. A gyerekeddel együtt.. szegény pasi

25N

2020. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
92%
Ja persze még csak gyerek. Pont az ilyenekbol lesznek az Elkényeztetett kis hülyegyerekek.
2020. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
95%

Nwm kell kinyalni a segget Uristen 😀szegény pasi

Eltart titeket és nem ehet amit akar a saját pénzén vett kajából.

2020. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!