Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet sok a szeretetmegnyilván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sok a szeretetmegnyilvánulás?

Figyelt kérdés

Vissza vissza térő probléma köztünk a férjemmel ( 40 éve vagyunk házasok),hogy én túlzónak érzem az Ő szeretet megnyilvánulásait. Egyszerűen nem érzi a középutat. Olyan szerinte nincs is. Nála vagy túlzás van vagy semmi. Ami nekem komfortos lenne, az neki nem felel meg. Kértem sokszor, hogy ne legyen "szeretetcunami", de ilyenkor hónapokra megsértődik. Ő maga mondja,hogy a végletek embere( másban is). Ha mondom, hogy már sok, akkor bezárkózik és nullára veszi a csókot, ölelgetést. Nem érti mit kérek. Sokszor vannak kamaszos fellángolásai.Ezek szerintem már nem a korunkhoz illőek. Tudom, többen fogjátok írni, hogy cserélnének velem, pedig nemigen lehet ezzel mit kezdeni, fullasztó tud lenni. Ezzel még inkább távolságtartóbbá tesz. Persze ez nem tetszik Neki. Nem találja el, hogy Nekem mi lenne jó. Tulajdonképpen megbeszélni sem lehet vele. Csak azt érzi mérvadónak, amit Ő gondol erről. Szerelmes levelet is akart írni valamelyik nap, mert ezt Ő igényli, mivel még nem írt Nekem ilyet a 40 év alatt. Régen írt, de nem emlékszik.

Mit tennétek? Most konkrétan mondjam el Neki, hogy egy nap hány ölelést bírok elviselni? Nem vagyunk Óvodások, mégis már itt tartok,hogy szabályokat kellene felállítani, mert nem érzi magától.

Köszönöm!


2020. márc. 17. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

"Persze ez nem tetszik Neki. Nem találja el, hogy Nekem mi lenne jó. Tulajdonképpen megbeszélni sem lehet vele. Csak azt érzi mérvadónak, amit Ő gondol erről. "


Ez kölcsönös is lehet.

2020. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki mit szeretnél/nem szeretnél, és ezt ő is mondja meg, így a dolog egyfajta egyenletességet kap.
2020. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerintem már nem a korunkhoz illőek."


Na, itt a gond. Ő még szeretné magát fiatalnak érezni, amit kivételesen - más emberekkel ellentétben - nem kapuzárási keménykedéssel meg autóval csapatással tesz meg, hanem VELED szeretné magát úgy érezni, hogy még nem pedig, mint vén trotty akik már csak a hintaszéken ücsörögnek meg kötögetik a kis pulcsikat, hanem bizony még fizikailag is vonzódnak egymáshoz, és leszarják a "hát a nyugdíjas az legyen csak nyugdíjas viselkedésű, mert AZT ÚGY KELL ÉS KÉSZ", hanem normálisan. Tudod milyen kevés az ilyen idős személy? Én bírom az ilyeneket, a gördeszkás bácsit, a motoros nagymamát (nagymamám ilyen volt 70 éves koráig), a lendületes nyolcvanast (korához képest).


Az a baj, hogy te valamiért a társadalmi "nyugdíjas elvárásainak" akarsz megfelelni, hogy a nyugdíjas csak nyugdíjkodjon, az idősebb személynek már nincs libidója, járjanak csak a kisbótba gyalog vagy a sárga vagonerplusszal, meg misére, NYUPEK-ba vagy ilyen egyéb tipikus nyugdíjas helyekre, károgni a boltban meg poénkodni azzal, hogy milyen öregnek lenni.

2020. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3, Edricus: +1!!!!!!!!!!!444


Alapvetően ilyen a személyisége, szerintem ez nem fog nagyon változni, én a másik oldalon örülnék neki, mert én is TOTÁLISAN ilyen vagyok, mint a férjed! Hozzáteszem ilyen voltam akár 20 évvel ezelőtt is. (Szeretetcunamis, bolondos, néha kamaszosan lázadó még mindég) :)))


Mivel már régóta vagytok együtt és gondolom nem akarod elveszteni, ezért tényleg szükség lenne egy kompromisszumos közeledésre. (Ő is picit lead, Te is picit lazulsz)

Remélem le tudjátok kommunikálni. :)


41F

2020. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy epp kell neki a testi kontaktus, nincs haziallatotok? Kutya,macska, barmi szoros..m
2020. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!