Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jó döntés haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntés haza költözöm a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Vendéglátásban dolgozom, mellette egyetemre járok (most per pillanat online). Albérletben élünk a párommal.

Az egyetlen amit tudok a munkámról, hogy még hétfőn dolgozom. A további napok eddig kilátástalanok. Az albérletet március, április, májusban nem kell fizetnünk. De rezsit igen. Mellette enni is kéne. Fizetésem nem tudom, hogy lesz. Páromnak sem. Amit tudok, az 30ezer amit apukám utal havonta. De ki tudja azt is meddig. Szerintetek okos döntés haza költözöm anyumhoz? Párom nem akar jönni. Szerinte együtt kéne végig csinálnunk. De miből? Nem tudom.



2020. márc. 21. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha könnyebb lesz számodra, akkor költözz, de gondolj arra is, hogy mi lesz a pároddal, ha ő egyedül marad mondjuk. Ilyen esetben össze kell fogni. Erre senki sem volt felkészülve.
2020. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért vagyok dilemmában. Nem akarom őt egyedül hagyni. Tudom, hogy nem egy könnyű döntés, de ő is jöhetne velem. A három hónapot úgy nem kell fizetnünk, hogy levonja a főbérlő a kauciónkat. Vissza is kapnánk a pénzt. És ha lecseng ez az egész, újból tudnánk kezdeni.
2020. márc. 21. 19:13
 3/8 Hellmano ***** válasza:
83%
3-as Szerintem nem troll, hanem teljesen valós szitu. Fiatal még és gondolom a párja is, miért ne mehetnének haza az anyukájához párba?
2020. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akar veled tartani, pedig tehetne ezek szerint ( mas, ha nem volna hely), akkor te miert tartanal vele. Ha nem ker kulon meg, koltozz haza. Szerintem.
2020. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Sztm meg felnőtt emberek vagytok, egy pár! Oldjátok meg valahogy! Nem anyucihoz kell szaladni! Ha tényleg nem megy, legvégső esetben ok.

N27

2020. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló a helyzet, Pesten dolgozunk, de faluban lakunk, ő kb 45 km-re, én 20-25 km Pesttől. Az albérletet felmondtuk, ő is hazaköltözött, én is. Sajnáljuk nagyon, de nem tudjuk fizetni, ha nem lesz 2-3 hónapig munkánk...
2020. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Fel, h honapokig punci nelkul marad. Anyukaval egy lakasban nem jo a szex, mert ugye o is 24/7 otthon ulne...
2020. márc. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem szabad hazamenni, lehet, hogy hordozòk vagytok és ezzel csak terjesztitek a vírust...

Így még elég jò helyzetben vagytok, hogy nem kell albérletet fizetnetek. 3 hònapig nem hiszem, hogy tartani fog.

2020. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!