Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ez, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, hogy a barátnőm mindenhova velem akar jönni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, két hónapja összeköltöztünk. Nagyon kezd zavarni, hogy alig van személyes terem ès ezt már mondtam is neki, de ő szentül meg van győződve arról, hogy a párok elkísérik egymást mindenhova. Ma is mennem kell a háziorvoshoz ès oda is jönni akar velem. Mondtam neki, hogy biztos, hogy nem jön mivel én se akarok menni a fertőzés veszèly miatt, de muszály. Legjobban attól borul ki, ha azt mondom, hogy most egyedül megyek anyámékhoz. A múltkor hívott apám, hogy segítsek senki valamit megcsinalni, és akkor is akart jönni èn meg mondtam, hogy ne jöjjön mert én sem vendégségbe megyek. Ő szerinte a párok nem mennek külön a szüleihez.

Akkor olyan is volt, hogy ő dolgozott ès felhívott, hogy mit csinàlok ma. Mondtam neki, hogy megyek be Pestre mert el kell intéznem valamit. Erre ő azzal jött, hogy ne menjek sehova majd hétvègén együtt elintèzzük. Rendesen kiakadt hogy elmentem Pestre.

Nem értem ezt az egèszet.

Félt engem valamitől?



2020. márc. 23. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Inkàbb szeret téged, ne légy ellene ha ennyire ragaszkodik.
2020. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele és beszéld meg vele, hogy megfojt téged a túlzott ragaszkodással. Kérdezd meg tőle, hogy ennyire nem bízik benned, hogy ennyire követ és ragad rád?

Mindenkinek van én ideje és mindenki oda megy, ahova akar, nem fontos, hogy mindig a párok együtt legyenek.

Én is átmegyek apához párom nélkül.

Ez, amit ő csinál, már nem a szeretetről szól, hanem a birtoklásról. Birtokolni akar téged. Szerintem súlyos önbizalomhiányban is szenved és fél attól, ha nem követi minden lépésedet, akkor megcsalod. Lehet ez is a háttérben.


Tényleg beszéld ezt meg vele higgadtan!

2020. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Ezért nem asszony kell, hanem szerető. Az legalább nem nyűgöl folyton a nyakadon. :))
2020. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem téged félt, hanem magát. Azt hiszi, ha matricaként ragad rád, akkor nem veszíthet el. Vannak emberek, akik azt hiszik, hogy párkapcsolatban megszűnnek egyénként létezni, és csak a mi van onnantól.

Próbáld vele megbeszélni, de (nem akarlak elkeseríteni) nem fog megérteni; sírás lesz a vége, hogy nem szereted, titkaid vannak előtte. Hosszú távon ilyen emberrel nem terveznék.

2020. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen okés amit érzel, tényleg irreális amit akar. Egyetértek hogy beszéld meg vele nyugodtan, DE ha ő nem fogja fel mi a gond és nem akarja kideríteni mi okozza ezt a túlzó ragaszkodást, illetve nem akar dolgozni rajta, akkor nem tudsz tenni semmit, jönni fog a kapcsolat halála.
2020. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nő vagyok, de ezt nem bírom. Próbálj vele beszélni, hogy attól, hogy együtt vagytok, nem vagytok összenőve. Hosszútávon, ha nem fogja fel és téged még mindig zavar ez a tapadás, akkor engedd el a kapcsolatot, mert a szenvedésnek nincs értelme.
2020. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy elvitetette magát velem buliba, azután jól letolt!
2020. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!