Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit tagadsz le a fizetésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tagadsz le a fizetésedből és a megtakarításodból az aktuális párod előtt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Minek kellene bármit is letagadnom? 🤦‍♀️

Miért jó hazudni? 🤷‍♀️ Te meg érre válaszolj kérlek!

2020. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Semennyit. Régóta házasságban élünk, de nem tudom mennyit keres a párom és ő sem, hogy én mennyit. Sokszor még én sem tudom, mennyit kerestem egy hónapban.
2020. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Felnőttek vagyunk.
2020. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Ti értitek egyáltalán, hogy mit jelent az aranyásó? Nem azt, hogy a te nettó 120 ezres fizudra fáj a foga, ne legyél ennyire bexarva. 😂
2020. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
7 számjegyű a fizetésem. Eddig még senki nem kérdezett rá. Az aranyásókat meg könnyű felismerni.
2020. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az én kategóriám nem milliárdos pasikra megy, az bizony a 120-at is megkopasztja, amennyire tudja
2020. márc. 26. 20:07
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit, pedig nem keresek rosszul és megtakarításom is van elég. Nem vagyok idióta, észreveszem, ha valaki le akar húzni. De értelmes emberekkel kezdek, akiknek alap, hogy kapcsolatban az anyagi dolgokat felezzük, még ha nem is fillérre pontosan.

29/N

2020. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Nem kezeljük közösen a pénzünk nagy részét de vannak közös céljaink amikhez látnunk kell, hogy ki hogy áll anyagilag. Egy normális kapcsolatban ez nem kérdés, nem titkoljuk egymás elől, hogy mennyi pénzünk van. Csóró egyetemistaként is szerettük egymást, szeretjük átlag feletti fizetéssel is. Akkor is megkapta volna az utolsó ezresem, most is megkapná az utolsó millióm.
2020. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit. Minek tagadnám le?


Nem vagyok annyira félnótás, hogy összejöjjek olyannal aki valóban a pénzre megy és nem is vagyok túlzottan gazdag, hogy az ilyenek megtaláljanak.


Nekem nincs nyaralóm, nincs több házam, csak egy és nincsenek sport autóim, nem is keresek milliókat, nincsen sok milliós megtakarításom sem, szóval nem én vagyok a legjobb célpont.

2020. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem kellenek ahhoz milliók, hogy egy nő megkopasszon
2020. márc. 26. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!