Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tiiteket zavat a párotok exei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiiteket zavat a párotok exei?

Figyelt kérdés

Szeretnék a páromhoz költözni, de nagyon zavar hogy lakott már nála más, így úgy érzem magam mint a “következö”. Nagyon sok partnere volt ellenben velem, és nehezen fogadom el. Azon az ágyon alszok amin ö másokkal.....vagy 30 növel. Olyan mintha mindegyik nö emléke ott élne velünk.

Én azt hittem majd együtt költözünk el ha lesz valakim, teljesen új lappal. Lehet túl agonizálom de biztos sok nö van így. Alapjáraton nem vagyok egy féltékeny. Nagyon sokat ismerek azok közül akikkel volt valami.. És nem fér a fejembe hogy másé is volt, amikor én senkié. Ez így nem fer. Mit mondotok, hogy fogadjam el / verjem ki a fejemböl? Azok, akiknek sok partnerük volt, de már együtt élnek a szerelmükkel azoknak eszébe jutnak az elözöek? Pl hogy ö is itt öltözött, ebbe a kádba feküdtünk, vele is itt szexeltem meg vele is. Sajnos nem tudom hogy müködnek a gondolatok egy pasi fejébe. Egyébként csak 3 év van köztünk, még is sokkal tapasztaltabb.



2020. márc. 29. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Picit nagyobba játszok tényleg egy pöppet. Nem 30, hanem 300 nővel simán lefekudtem már, de attól tartok meg így is keveset mondtam.bnomnek elottem senkije nem volt, én vettem el szuzesseget egyaltalan nem zavarja örül h tapasztalt vagyok. (Látod mire nem képes a pénz?:):) Na de viccen kivul ot nem zavarja el kell tudni fogadni az eloeletet a parodnak...sztem te egy buta liba vagy aki igen is betegesen feltekeny ha egy ilyen buta dolog zavarja. Orulj h van háza...szeresd és ne zavarjon.
2020. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából néha igen, egy kicsit. Nem extrém mértékben, és igazából csak egy. Nem tudom pontosan hány kapcsolata volt előttem, de jó pár, és nem egy egyéjszakás kaland. Nekem 3 komoly kapcsolatom volt, sosem szexeltem kapcsolaton kívül.

Egyetlen exe zavar, akivel együtt éltek 5 évig. És pont azért zavar, mert tudom, hogy komolyan tervezett vele, feleségül vette volna, gyereket vállalt volna vele. Néha eszembe jut, hogy mi van, ha engem sosem fog ennyire szeretni. (Ami egyébként elég alaptalan). Az már csak hab a tortán, higy objektíven nézve az exe szebb is nálam :D

De a többi nem érdekel. Én is szexeltem mással, ő is. Persze, néha eszembe jut, hogy mi van, ha mással jobb volt neki, de aztán ezeket a hülye gondolatokat elfelejttem, mikor látom, hogy milyen velem :)

2020. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom. Es rendben. De legyszi ne butazz le, mert nem esik jol, es nem is ismersz.
2020. márc. 29. 16:23
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom masodik. Detro. En is el szoktam felejteni neha. O is tervezett massal gyerek, feleseg. Es ez igy nagyon szomoru. Most persze velem is, de zavar hogy nem en vagyok az elso akinsk ilyen nagyot ad magabol.
2020. márc. 29. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttem a most már férjemmel, abban a lakásban voltunk, ahol előttem az exével lakott. Amikor először ott jártam, még volt a csajnak pár holmija ott. Nem mondom hogy nem esett rosszul, de el tudtam vonatkoztatni. Egyszer volt egy olyan eset, hogy nem találtam valamit a konyhában és kiakadtam. Mondtam neki hogy "biztos a XY hamarabb megtalálta volna" Ő meg "persze, hiszen ő segített a konyhát berendezni. De nem vele vagyok, hanem veled, szóval fejezd ezt be szépen." És utána már nem is érdekelt annyira. Aztán elköltözött másik lakásba, én már ebbe költöztem hozzá, kicseréltük a bútorok nagy részét, az ágyat is többek között, így semmi nyoma az exeknek. Nem az én kérésemre történt így, ő maga szeretett volna mindent lecserélni.
2020. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
#1 300 nő.. aha. álmodban, csíkos pizsamában.
2020. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elején engem is picit zavart,hogy előttem már 2 nő élt ott. Aztán csináltam egy nagytakarítást, minden otthagyott cuccot kidobtam (párom engedélyével), kicsit alakítgattam a lakáson, díszek, új ágynemű, új törölközők és így már olyan, mintha ott sem lettek volna.

A konyhaszekrény tele volt ezer éves bontatlan lejárt fűszerekkel, mert persze nem főztek, egy db fakanál nem volt a konyhában. Ezeket mind szortíroztam, bevásároltam konyhai felszereléseket. Szerintem te is csinálj egy nagytakarítást és akkor később nem lesz baj belőle.

2020. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A párom 4,5 évet volt együtt az előző barátnőjével. 1 év szingliség után jött össze velem. Néha nagyon zavar, néha el tudok vonatkoztatni. Akkor például nagyon zavart mikor megkért hogy szedjek elő neki valamit a hálószobai éjjeliszkerényből és az egyik közös képük nézett vissza rám. Az is zavart nagyon sokáig, hogy hiába kértem rakja el a szekrényről azt a kapott ajándékát a csajtól amin a régi beceneveik vannak, az évfordulójuk dátumával, akkor egészen addig nem volt hajlandó mit kezdebi vele mikor sokadik kérésre mikor már sírtam akkor rakta el. Néha hozzávágnám hogy ha ennyire kötődik még a csajhoz menjen vissza hozzá...

22L

2020. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtátok, jó hogy együtt éreztek velem. Megkérem majd, hogy cseréljük le az ágyat. A többi nem fontos. Szerencsére ö túl van az exein, én vagyok aki ezt nem bírja. Szóval nálunk nem jönnek velem szembe a régi képeik. Sajnálom, de próbáljuk elfogadni a másik múltját, ami megtörtént, az a részük. Amiatt ilyenek most, amilyenek.
2020. márc. 29. 17:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Retrospektiv nem vagyok feltekeny. Mar ha nem latok ra okot. Speciel nem zavarnak.

Inkabb Facebookon erzekelem, az egyiknek em piszkaltam a csoret, pedig ferj, gyerek is van. O nagyon fiatal es gyereket akart. En meg pont nem.

Ez az ex provokativ volt, az bosszantott, de nem feltekenysegbol.

2020. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!