Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ebben az időszakban sok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az időszakban sok pár fog szerintetek szakítani?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igen :)
2020. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
En most kezdtem nemreg (4 honapja bar lassan 5) egy uj kapcsolatba. Mi egy honap mulva osszekoltozunk, úgyhogy nem nagy valtas ami van bar teny a bezartsag nekem pl nem tesz jot. A paromat oszinten nem zavarja :)
2020. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi féltünk attól, hogy egymás agyára megyünk úgy, hogy csak a lakáson belül szórakoztathatjuk egymást, mert egy ilyen helyzet alapból, egyedül is kizökkenti és felcseszi az embert...


De meglepően élvezzük. Szerintem jót tesz a kapcsolatunknak, hogy itt vagyunk egymásnak és próbáljuk szebbé tenni ezt az időszakot együtt. Nálunk mindenképp pozitívan hatott.


Mondjuk mi eddig is együtt éltünk, utólag kollégák is lettünk, szóval már megszokott volt ez a közelség.

2020. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

tudom gonosz, de reménykedem benne....


a drágaságom jelenleg kapcsolatban van... :)

2020. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
4: Smeagol, te vagy az?
2020. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen! Elvették tőlünk! Elvették a drágaszágomat!


Gonosz löttyedt hasú nyámnyila hobbitockák! Resszkessetek!

2020. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Nemtom, mi nem fogunk, mondjuk a parom jar dolgozni, de multkor itthon volt velem o is ket hetet, halal jol elvoltunk. En most epitem a vallalkozast ugy, hogy o is fel tudjon mondani es egyutt csinaljuk, regen voltunk kollegak es imadtunk egyutt dolgozni, egesz nap egyutt lenni. Ha kulon akartunk lenni, akkor elmentunk egymas nelkul haverokkal, illetve a lakasban is kulon tudunk vonulni, ha nagyon kell, de igazabol itthon is a kb 8 nm-es “irodamban” ucsorgunk, ha epp a sajat dolgainkkal foglalkozunk, en a gepnel, o meg a fotelban videozik, stb. Egyikunket se zavarja a masik.

Szerintem akik szetmennek, azoknak jobb is, elobb-utobb ugyis ez lett volna, semmi ertelme egy olyan kapcsolatnak, ahol nem tudod elviselni a masikat. Anyamek is lassan ket honapja elzarkoztak a vilag elol, telefonon beszelunk neha es ok is tok jol megvannak. Szoval en nem ertem ezeket a vergodeseket, nyilvan mas, ha alapvetoen nem a parjaval van az embernek gondja, hanem a bezartsaggal, de azt meg akkor tanulja meg nem a masikon levezetni, ennyi.

2020. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Könnyen lehet, de nem a mostani szingliknél fognak bejelentkezni. (F)
2020. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi most szakitottunk, koltozkodes alatt allok. :D elobb utobb ugyis vege lett volna, de mas egyeb dolog mellett kapora jott ez az egesz. A tobbieknek kitartast!
2020. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Fasaz tudja, de hidd el 9 hónap múlva kurrvasok gyerek fog születni 😂😂😂
2020. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!