Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért baj az ha én mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha én mindig meztelen vagyok a lakásban?

Figyelt kérdés
Barátom nem szereti mindig mondja h öltözzek fel. De már kezd melegebb lenni és én így érzem jól magamat. Nem érzem mi nem tetszik ezen egy pasinak. Decemberben költöztunk össze.
2020. ápr. 2. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy jó kérdés. A válaszhoz szükségem van a lakcímedre.
2020. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
pl nem akarja, h felfázz, szóval aggódhat érted.
2020. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
már nem tetszel neki? ez rég rossz.fatökű is.
2020. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Pl mert a szexualitassal azonosítja es haladni akar a dolgaival nem mindig ezzel a felhivassal szembesulne. Eltereli a figyelmet. Vagy fura neki hogy egy intim helyzet hétköznapiva valik. En azert gyorsan megkerdeztem ugyanezt a baratommal o ragaszkodna hozza hogy leteszteljuk
2020. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert civilizàlt keresztèny, európai ember otthon is ruhàban van!nincs benned semmi szègyenèrzet? Ő normàlisan nevelkedett a defekt nàlad van!
2020. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Mit meg nem adnék ezért..
2020. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Testnedveidet odakened mindenhova? Csodaszép lehet, ahogy hajolgatás közben szembenéz az ánuszoddal.
2020. ápr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert elveszíti a tested a varázsát. Mi 10 éve vagyunk együtt, de még mindig szeretjük kihámozni egymást a ruhából.
2020. ápr. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Neki baj. Nekem nem lenne az. Nem is bírnám...
2020. ápr. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kamu.
2020. ápr. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!