Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
A páromnak nincsen kedve a szakdolgozatát folytatni. Már több éve küszködik vele és teljesen kiábrándult, hogy nem sikerül neki időben befejezni. Így államvizsgát sem szerez. Akármikor emlékeztetem rá, elutasító és bezárkózik. Hogyan tudnám meghozni neki a kedvét? 21/L

2020. ápr. 4. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Balfhasz. Több évig nem is lehet küszködni, mert kibaxnák. Az ilyen tesze-tosza macskajancsiknak minek diploma? 2 szakdogát írtam 1 év különbséggel. Aki akar valamit, az idejében teljesíti. Nem értem a nőket, hogy ilyen balfékekkel járnak, aki a gyerekük, a diplomás, szorgalmas, önellátó 30 körüliek meg otthon matyiznak egyedül.
2020. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

#1: sajnos rég nem az számít, hogy vki mennyire tudatos, meg önellátó...Az arc számít. Ha jóképű akkor elfeledtet minden hibát.

Kérdésedre pedig: semmit nem tudsz csinálni, ha makacs...ezt neki kell elrendezni fejben először, hogy mit akar.

2020. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Elég szomorú, hogy csak az számít. Én átlagos képű vagyok, de jól qrok.


#1

2020. ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
#3, mégsincs nőd...
2020. ápr. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Majd a saját kárán tanul -, vagy nem...Nem te vagy felelős a döntéseiért.
2020. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Exem is ilyen volt,aztán még én lettem a hibás,hogy nem lett szakdolgozata.
2020. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy egy programoznia kell, és tudom, hogy megtudná csinálni, de nem veszi rá magát. Esetleg valaki szerzett közületek műszaki egyetemekből diplomát? Hogy vettétek rá magatokat a programozásra?
2020. ápr. 4. 16:09
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen kérdés? Úgy, hogy nem azért jelentkeztem egyetemre, mert recskázni akarok, hanem diplomázni akartam, ahhoz meg kell? Plusz ha valaki programozónak készül, k**va nagy baj ha rá kell vennie magát a programozásra. Én munka mellett csinálom fél gőzzel de így is kész leszek kevesebb mint 1 év alatt. Azért nem rakétatudomány. Amikor release volt, volt hogy napi 14 órát programoztam. Ez az élet, így veszem rá magam. Anya nem tart el örökké.
2020. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, egy ilyen kreténnek ne legyen diplomája.
2020. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak szeretném azokkal közölni, akik annyira nagyra tartják magukat, hogy egy számukra ismeretlen ember felett ítélkeznek, hogy a párom dolgozik, saját magát tartja el több, mint 5 éve és programozik ő is, mint mások. Munka mellett nehéz rávennie magát, mert csak több, mint 8 órát ül a számítógép előtt.
2020. ápr. 17. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!