Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeretnék tanácsot kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsot kérni párommal nagyon jól meg vagyunk de tényleg . És most fogunk majd át költözni az álom nagy csodalakásunkba és bogarat ültetett a fülembe hogy milenne ha 3 an laknánk. Ő én és egy 3. Lány miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy viccelt? Ki lenne az a harmadik lany? Van egy eltitkolt gyereke, esetleg a gyerekvallalasra celzott es lanyt akar? Kicsit ez igy zavaros :D
2020. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezted már??
2020. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem miért itt kérdezed. Nincs szád, hogy tőle kérdezd? :D
2020. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tud valamit a párod.
2020. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy viccelt, mert teherbe akar előtte ejteni és lánygyermeket szeretne. :-D
2020. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket nem értem. Amikor ezt mondta, mit reagáltál, nem kérdezted meg, hogy mégis miért?
2020. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fene a józan eszetekbe, kérdező. Ezek a kérdések annyira érthetetlenek. Ha kicsit több infót adnál.

Vagyis a ti álom lakasotokba vagyis kettőtökébe fogtok költözni? És ő oda egy harmadik lakót akar? Egy lányt? Konkrét személyt? Vagy mentek egy nagyobb albiba ahol a költségek miatt esetleg valaki felkinalta neki, hogy ő is lakna veletek és így bele adna a rezsibe? Vagy tényleg babát akar.

Nos, szerinted?

2020. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, ki a harmadik nő? Az anyja, a szeretője, vagy a lánya?
2020. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy egy kutya, macska, hörcsög.
2020. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!