Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon sokat mocorgok elalvas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat mocorgok elalvas előtt és ez zavarja a barátomat mit csináljak hogy ne zavarja vagy ne mocorogjak ennyit?

Figyelt kérdés
És ez idegesíti nagyon már. Először meg nem nagyon szólt érte de most már morog h fekudjek már nyugodtan. Én hiába próbálom nem megy.
2020. ápr. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Még nem szólt érte a párom remélem nem is fog mondjuk mi csak hétvégente alszunk együtt. Most még ugye egyáltalán nem a vírus miatt.

Próbálj meg abba a pózban feküdni amelyikben el szoktál aludni.

2020. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem állítom,hogy nálad is bejön, de én is hasonló gondokkal küszködtem és nekem segített ha napközben valamikor lefárasztottam magam valami intenzívebben megterhelő sporttal. Olyannal ami az egész testet keményen igénybe veszi. Akkor szinte hálás a szervezet ha kicsit nyugton maradhat és regenerálódhat. Én a crossfitet ajánlom.
2020. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Egyszer nagyon büszkén mondtam az exemnek, hogy már tuti, hogy legalább fél órája meg se mozdultam, de kiderült, hogy csak 4 perc volt😂 Szerintem ezzel nem lehet mit csinálni. Ha szeret, fogadjon el így, vagy aludjatok külön ágyban.
2020. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mocorgok mert jólesik. Ha edzettem, akkor utána az izomláz miatt jólesik nyújtózkodni, mocorogni, ha nem edzettem, akkor meg mozgáshiány miatt jólesik néha legalább átrendeződni. Az exemet zavarta, főleg mert nyikorgott az ágy ha megmozdultam. Most a páromat nem zavarja, igaz csak ágy nélküli duplaszivacson (simán a szőnyegre téve és reggel fal mellett kiszellőztetve) vagyok hajlandó aludni a rossz emlékek miatt. Néha szeretne egy normális ágyat, de szerintem az ágyak majdnem mind nyikorognak vagy mozognak.
2020. ápr. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik ágy, vagy fogadja el a helyzetet, hogy ez van.
2020. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!