Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti szivesen élnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szivesen élnetek együtt /alapítanatok családot egy orvos nővel?

Figyelt kérdés

Akármilyen orvossal.


(nem kérek privat üzeneteket!)



2020. ápr. 5. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, pont amiatt, hogy túl sokat dolgozik.
2020. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 BigUncleZ ***** válasza:
100%
Anyukám orvos és semmilyen kár, hátrány, nélkülözés nem ért ami az anyai jelenlétet illeti szóval ebben a tekintetben is igen.Szervezés és egy szerető, támogató háttér ami sogat segít és szükséges.
2020. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen:).
2020. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%

SOHA!


Volt doki csajom. Méhész és pujagyógyász.


Na ne tudd meg, hajnal 3-kor telefonáltak a paramaik, de ő felvette, mert pénzt adnak ugye. Hétvégi ügyelet. Fertőzésveszély. Halálesetek miatti stressz. Ott alvós, több napos konferenciák, 200 pasival. ...

2020. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megnyugtatlak, hogy az orvosnők kifejezetten igényesek, hogy ne mondjam válogatósak, így a kérdés nem úgy vetődik fel, hogy a férfi hajlandó-e orvosnővel párkapcsolatra. Hanem hogy az orvosnő hajlandó-e ővele.
2020. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem orvosoknál is felmerül, hogy esetleg éjszakázik, túlóra van vagy valami. Szóval szerintem ez nem okoz gondot, legalább okos és művelt. A gyerek meg hősként tekintene rá, szóval mért ne?


Én ápolónőt ismerek és az egyik legjobb ember akit csak ismerek és kiváló anyuka lesz.

Szerintem amúgy ha úgy adódik teljesen mindegy milyen munkában lesz a feleségem lehet én fogok többet foglalkozni a gyerekkel. Alapból alvás zavarom van. 3-4 óra alvással elvagyok vígan, nekem az a normál szóval ha úgy van lehet alapból én kelnék fel a gyerekhez este.

Meg szeretek is a gyerekekkel foglalkozni.

Annyit lehetne csinálni ezzel az ügyeletes dolgokkal, hogy legyen egy anya idő, ha az anyuka nagyon szeretné, pl ha van ideje menjenek együtt kettesben vagy hármasban (gyerek szám függő) fagyizni, pizzázni, vásárolni és hiába én foglalkoznék velük kicsit többet akkor is anyuka lenne a sztár :)

2020. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Urológus? 😂
2020. ápr. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
24%
Orvos vagyok és nem. A fiatal kolléganők 95 százalékának akkora az egója, hogy csoda, hogy beférnek vele az ajtón.
2020. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!