Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önző vagyok mert kezdem unni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok mert kezdem unni? Férjem nagyon leromboló állapotban van a corona virus miatt.

Figyelt kérdés

Féltjük a gyerekeinket.Kis fiunk asztmás is.Ezért önkéntes karanténban vagyunk.

Megértem,nekem is idős anyám van. Én sem látom a testvéreimet személyesen.Nem ez életem legjobb időszaka.

De ő annyira lógatja az orrát egész nap csak a hírekkel foglalkozik,hogy már én kezdek pánik szerű félelmet érezni.

Amikor én "elfelejtem" ...Rá nézek és máris eszembe jut hogy "zuhanunk".

Jogos a felháborodásom,hogy támogathatna siránkozás helyett?


2020. ápr. 7. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Miert nem te tamogatod?
2020. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akit jobban megvisel ez a dolog. Próbáld meg kimozgatni ebből az állapotból :)
2020. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Önző vagy, amit te magad ki is mondasz:


"támogathatna siránkozás helyett"


Úgy tűnik az a fő problémád hogy nem okoz neked jó kedvet, nem derít fel, nem szórakoztat/tereli el a figyelmed. Te elvárod tőle azt, amit fordítva nem teszel.


Viszont ő is valóban változtathatna, mert azzal hogy ezen retteg egész nap, sok mindent nem ér el, mint látható csak feszültséget szül és felesleges idegeskedést. A másik hogy attól hogy pánikol, nem lesz jobb semmi.


Megkéne beszélni ezt értelmesen, mert mind a ketten rossz úton jártok. Olyan hatalmas probléma azért nincs, inkább betudható annak hogy most kényszeresen összevagytok zárva és van egy külső hatás is a járvány miatt, amivel szemben tehetetlenek vagytok. Mind a kettőtöknek felkéne ismerni hogy pánikolás helyett a nyugalom megőrzése most a legfontosabb, főleg hogy ott vannak a gyerekek is. Látják a rettegéseteket és érzik a feszültséget ugyanúgy, senkinek nem hiányzik ez most.

2020. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most az a helyzet,hogy neked kéne támogatnod őt és nem fordítva. Mindenkinek jobb lenne, ha valahogy megpróbálnád kibillenteni ebből a helyzetből.
2020. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Neked kéne őt támogatni. Hihetetlen hogy ilyen önző alak vagy.. mindenkiből mást hoz elő ez a helyzet. Ha nekem lenne veszélyeztetett rokonom én is jobban pánikolnék. Főleg ha még a saját gyerekem lenne... még boltba se mernék elmenni..
2020. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan mondom, hogy vicc, mit összetud szenvedni egy csomó ember egy olyan kényelmes helyzetből, hogy otthon kell maradni, miközben egész évben rinyálnak, hogy otthon pihennének a munka helyett...

Figyelj. Jövő héten cseréljünk. Bemész helyettem melózni, én meg ps-ezek majd a férjeddel meg a gyerekeddel. Mindenki jól jár.

2020. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ajánlanék egy trükköt nem csak a férjednek, de sok eddigi válaszolónak is:


Ne olvassatok híreket egész nap! Este legyen fél óra, amit adtok magatoknak amikor olvashattok/nézhettek híreket, de ennyi legyen! A nap többi részében foglalkozzatok mással.

2020. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Elso olvasasra persze, hogy ideges lettem, micsoda balfax. Persze apai oszton is kellene, hogy legyen, de ha nem a jelleme gyenge, hanem az idegrendszere, ugy tunik, o egy plusz gyerek jelenleg a szamodra, akivel tobb gond van.

Persze mondhatnank, miert kellene neked ezt az egesz terhet nemhogy egyedul, de a ferjeddel a hatadon cipelni. Nagy a lehurrogas, kell empatia, persze, de feled kinek van empatiaja. Most megis neked kell a hatadon elvinned az egeszet. Valahogy a haragbol sajnalat, rossz esetben szanalom legyen. Bekeidoben elintezitek, hogy szorongasos-e, vagy balfax is.

Most muszaj egy csapatnak lenni. Tudnal szepen beszelni vele, es kompromisszumot kotni, mindketten, ha sikerul.

2020. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, a helyzetből való kibillentés jó lehet: kérd meg, hogy segítsen neked ebben-abban a tevékenységben, beszélgessetek egymással nem a helyzetről, terveket készítsetek legalább a jövőhétre vonatkozóan.

Kerti elfoglaltság, a gyerekkel való játszás-foglalkozás-tanulásban való segítségadás, autóbütykölés, takarítás, barkácsolás részéről nem jöhet szóba?

2020. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 Képzeld, vagyunk egy páran, akiket baromi stresszes melóhelyekről küldtek home office-ba. Álmodozni könnyű, a valóság kiábrándító. Kb. egy, maximum két hétig élveznéd, a harmadik hétben már egyre jobban folynának össze az óráid-napjaid, a negyedik héten pedig már a falat kaparnád, mert soha az életben nem voltál még ennyit 0-24 négy fal közé zárva a pároddal-kölykökkel-kutyával.
2020. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!