Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek anyagias vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyagias vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 35 éves vagyok a párom 40. A mennyasszonya vagyok együttélünk 2 éve. Mindketten jól keresünk közös kassza van. A páromnak van egy gyereke nekem nincs. A problémát most köztünk az okozza hogy rátalált a párom a wishre és elkezdte nézni az ékszereket hogy majd vesz nekem onnan. Az ingyenesek nézegette amiknél csak a szállítási költséget kell csak fizetni

Mondtam hogy ne rendeljen onnan mert nem minőségi cuccok mellesleg allergiás is vagyok egy csomó fémre. De csak nézegette. Én megmondom őszintén kiakadtam. Okés hogy soha nem kaptam töle ékszert de valahogy nem ilyenre vágyok. Célozgattam már rá hogy jó lenne valami maradandó pl egy ezüst lánc de soha nem vett. Amikor egyszer a tescoba megtetszett egy ilyen bizsu kérdezte hogy hát ilyet is lehet venni nekem? És megörült hogy nem aranyat vagy ezüstöt kell venni. Nah ebből lett a wishes kínai cucc. Megmondom őszintén lespúroztam amin kiakadt hogy én nem értékelek semmit meg akkor elárverezi amiket rendelt nekem

Mondtam okés nyugodtan hordani úgysem tudom öket ég a bőröm az ilyen ékszerektől. És azóta haragszik rám és szerinte szégyeljem magam mert más örülne ennek. Szerintem meg elég olcsónak tart ha csak ennyire futja amikor pl a gyerekének sem a legolcsóbb játékokat veszi. A másik hoz nekem valami kaját amit szeretek pl cseresznyebefőttet, örülök elkezdem enni erre kérdés nélkül beleeszik ő is. Ez nekem pl nagyon rosszul esik mert én úģy érzem nekem vette és persze megkínálom de ne egyen már bele magától.szerintetek?


2020. ápr. 8. 19:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Ááá neeem...,😂
2020. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne legyen esküvő.
2020. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A történethez hozzátartozik hogy én pl mindig drága ajándékokat vettem neki. Pl sétarepüléses voucher amit fel sem használt. Nem a kínaiból vettem neki télikabátot hanem márkásat rendeltem. Én soha nem sajnáltam rá a pénzt
2020. ápr. 8. 19:45
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Az ékszert megértem, ne vegyen olyat ami kiüt. De nehogymár ne ehessen bele a befőttbe
2020. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Rosszul reagáltad le. Pl az hogy a gyerekének se a legolcsóbb játékot veszi, meg hogy beleeszik a kajádba. Ez tényleg szrrágás, de a részedről, már bocsánat. Viszont, megértelek téged is, én se örülnék egy wish-es gyűrűnek, pláne a méret se biztos hogy jó, meg ha kifejezetten mondtad neki hogy fém allergiád van, akkor ez nyilván nem opció. Nyugodtan ülj le vele ezt megbeszélni. És ne a pénzre térj ki, hogy azok olcsó szrok, hanem arra hogy nem tudod hordani őket az allergiád miatt.
2020. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szóval ha vesz nekem valamit az ugyanaz mintha magának vette volna. Nem tudom én pl ha veszek a gyereknek egy csokit nem eszem bele és abba sem amit a párom szeret és neki veszek.
2020. ápr. 8. 19:50
 7/22 A kérdező kommentje:
Mondtam és tudja is az allergiám,együtt élünk látja amikor a nyakam vörös valahogy mégse értette meg. Annyira elkapta hogy olcsó meg ékszer.
2020. ápr. 8. 19:53
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
A gyerek az más. de ha én veszek valamit a férjemnek akkor közösen esszük meg és fordítva, ha ő vesz nekem valamit azt is felezzük.
2020. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Ez ne anyagiasság. Gagyi kínait nem mindenki vesz fel. Én is kiakadnék ezen. Ami kevés ékszerem van, az mind nemesfém. Bizsut véletlen se vennék fel. Ajándékba meg sértő.
2020. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nokent nekem kínos meg olvasni is. Legyen már valami elvaras a férfi felé... És az elejétől kezdve fel kell állítani, különben ide jut az ember hogy wishes szarokon kell kattognia.
2020. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!