Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Belefér e együttélés/házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér e együttélés/házasság kapcsolatba, ha exemtől kapok névnapi/születésnapi/stb. köszöntő üzenetre válaszolok?

Figyelt kérdés
Az általános érdeklődés “hogy vagy, mi van veled” szint szintén belefér e?

2020. ápr. 20. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak ennyi és nem viszitek tovább a beszélgetést, akkor bele.
2020. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a páromnál látnék ilyet, végülis beleférne. Én magam nem válaszolok az ilyen szarokra, mert magasról leszarom az exeimet. Akkor érdeklődtek volna, mikor még volt közünk egymáshoz, nem utólag eljátszani, hogy mi milyen kibszott jó kapcsolatban vagyunk szakítás után... Számomra ezek az üzenetek szánalmasak, nonszenszek és képmutatóak, ezért nem reagálok rájuk. Vagy én okoztam fájdalmat neki vagy ő nekem, akkor miért is pitiznénk és kedveskednénk utólag? Röhej. Köszönök neki az utcán, mert nem vagyok bunkó, de ez a maximum.
2020. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Bár nem volt ilyenben részem, nem gondolom hogy minden szakításnak úgy kell végződnie, hogy megutálja két ember egymást. ha pl hamarabb voltatok barátok,aztán csak valami hülye ötlet miatt megpróbáltatok összejönni, de 1 hét után rájöttetek h nem megy, miért ne maradhatna meg a haveri státusz?

Én nem akadnék ként a férjemre pl ilyenért. Ettől több az én önbizalmam, és tudom hányadán áll a kapcsolatunk :D

2020. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy miért kapsz ilyesmit. Felesleges udvariaskodásból, vagy mert még ragaszkodik hozzád? Én egyiket sem fogadnám szívesen..
2020. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ennyi belefér.
2020. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“Boldog szülinapot” “Köszi”

Ha ennyiben marad, teljesen normális, oké, de ha ezután még beszélgetni is kezdtek, az már nem biztos, hogy tűrhető.

2020. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Vannak egész fanatikus küldözgetők, és az ex kategória nem fér bele, de még a nők se.. Ne írogassunk már jelentése: nincs lezárva!
2020. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi, akkor simán. Ilyen formális boldog szülinapot nem jelent semmi rosszat.
2020. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!