Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, ti hogyan tudtáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti hogyan tudtátok elfogadni, hogy örökké csak másodikak lesztek a párotoknak/férjeteknek, akivel együtt is éltek?

Figyelt kérdés
Hogyan nyugodtatok bele, hogy mindig ott lesz egy haver, egy lánybarát, a gyerekükről leszakadni képtelen szülő vagy a munka, ami miatt mindig háttérbe szorultok?

2020. ápr. 24. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Én egyre nehezebben viselem, hogy a gép és a videojátékok az elsők. Nyáron költöztünk össze, sokszor beszéltem már vele arról, hogy én több figyelmet szeretnék a részéről. Majd meglátjuk, meddig bírom.
2020. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egy gamernek mindig is a játék lesz az első. Ez egy nagyon erős függőség, ezt vagy elfogadod, vagy tovább állsz.
2020. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Velem pont azért szakított a párom, mert az édesanyja beleszólt annak ellenére, hogy egyébként most már több száz kilométer választja el őket. Itt nem az a fő probléma, hogy adódnak ilyen helyzetek, hanem az, hogy ha a párodnak valóban fontos lennél, akkor tenne azért, hogy ez a helyzet változzon, vagy legalábbis kicsit kényelmesebb legyen mindenki számára. Ha nem hajlandó tenni egyáltalán semmit a te érdekedben, kisebb dolgokat sem, akkor jobb hagyni a fenébe, mert hosszútávon úgysem fog működni, főleg ha hagyja szó nélkül, hogy ez a valaki beleszóljon.
2020. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt sosem tudtam elfogadni és amikor a randizgatás alatt ezt láttam (merthogy azért szerintem ezek nagy része már a kapcsolat elején kiszűrhetők), akkor nem mondom, hogy egyből szakítottam, de egyik ilyen pasival sem jutottam el soha az összeköltözésig.

Szóval, én úgy "nyugodtam bele", hogy olyan párt választottam, akinél én állok az első helyen.

2020. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2# Ez egy hülyeség, napi 10-12 óráról én is már csak 1-2 órát játszok max. Ennyi időre meg úgy kapcsolódok ki ahogy nekem tetszik.
2020. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A ferjem levalt az anyjarol, ha a barataival talalkozik, skypeol azt ugy idoziti h ne menjen a kozos idonk rovasara vagy megbeszeljuk h mikor lenne jo, van egy hobbija amivel heti nagyon sok orat pepecsel de itthon teszi es kozben jelen van, lehet vele beszelgetni ha szeretnem, egyebkent meg nem vagyom arra h nonstop velem legyen, megtalaltuk az egyensulyt a kozos es a kulon dolgaink kozott.
2020. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

5.

Tizenévesen én is nyomtam 12 órában, mert függő voltam, egyetem alatt 1-2-ben már


De ma már ez is sok lenne, mert időelbaszás az egész. Nem épül belőle semmi, nem leszek tőle több, jobb, erősebb, nem ad hozzá semmit az életemhez. Évek óta nem játszottam már. Remélem egyszer eljutsz ide, mert jó érzés értelmes dolgokkal foglalkozni. Utólag nagyon bánom hány ezer órát elpazarolhattam játekokkal. Mióta nem, azóta egyre inkább tartok valahol az életben.

2020. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez tipikusan olyan dolog amit soha semmilyen körülmények között nem szabad elfogadni. Egy normális kapcsolatban nincs ilyen.

Az, hogy egy haver, barát fontosabb nevetséges, teljes mértékben kizáró ok, egy párkapcsolattal nem összeegyeztethető. Ilyet nem fog csinálni olyan ember aki szeret és tisztel téged.

Ugyan ez a szülővel is. Bárki akinek fontos vagy igen is le fog válni a szülőről. Ha kell akkor megszakítja vele a kapcsolatot. Ahol a szülő nem tud leszakadni a gyerekről az azért van mert a "gyerek" nem nőtt még fel agyilag és élvezi a helyzetet. Ilyen embertől menekülni kell.

A munka pedig mindig olyan dolog lesz ami csak akkor lesz fontosabb ha pont előled menekül a munkába. Senkinek nem lesz az első helyen a munkája ha nem menekülésre, kifogásnak használja.

Még ha van valakinek gyereke egy előző kapcsolatából ott is megoldják, hogy ne legyen fontosabb. Aki szereti a párját az a gyerekkel egy szinten lévő, csak éppen másmilyen "kategóriába" tartozó prioritásként kezeli őt.

Ezek mind-mind olyan dolgok amiket soha nem fog a párja elé helyezni olyan ember aki szereti, akinek fontos. Nem szabad ilyen kapcsolatban maradni mert ez nem normális, ez nem egy jó kapcsolat, itt nincs szeretet.

2020. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit én nem vagyok hajlandó elfogadni. A páromnak egy ember legyen fontosabb nálam: önmaga. Nyilvánvalóan vannak szélsőséges helyzetek, amikor valami miatt kis időre más kerül előtérbe, de hosszútávon ez szerintem nem normális
2020. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy milyen egy olyan családban felnőni, ahol apukának a saját tulajdon gyerekénél is fontosabb az áskálódó anyja, ezért az egyik dolog, amire odafigyelek ismerkedéskor, hogy van-e vki az illető életében, aki kb. szentként van kezelve, és akinél pár hónap múltán sem leszek fontosabb. Összeköltözni olyannal nem fogok, akinél nem érzem azt, hogy én vagyok a legfontosabb, pláne nem mennék hozzá férjhez. Amúgy ki lehet fogni olyan férfiakat simán, akiknek nincsenek ilyen bálványaik, nem is keveset, szerencsére.
2020. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!