Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lépjek ezen tul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ezen tul?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem kerek a kotoszkodo hozza szolasokbol Arrol van szo h lassan 2eve vagyunk egyutt nem reg koltoztunk ossze

Es nagyon fel bosszantott h a baratom a volt munka tarsaval beszelgetet aki csaj es nem ertem h mit kell mas no tarsasagat keresni ez nagyon fel mergelt nem volt semmi olyan uzenet de akor se erzem ra adasul jovohonapba fogunk "ossze hazasodni" amihez mar egyeltalan nincs kedvem sot mar nem is akarom tul korainak gondolom de mind1 nem ez a lenyeg azota az a no tobb posztjat reagalta nagyon fel mergelt baratom le tiltota elottem de akor sem ertem nem ezt erdemelem foleg ugy h a lenefo felesege vagyok meg 1ilyen huzas es mehet amere latt nagyon nehezen fogadom ezt el nagyon rosszul esik Nem is akarok igy mar eskuvot semmit el ment a kedvem az egesztol fokent h nem ezt erdemlem mindent meg kap mindent meg teszek betegen nm irom le h mi a betegsegem de eleg komoly es igy is mindent meg csinalok neki nem nyafogok ha ki talaja este 10kor h neki suti kell de elegem van ugy erzem nem vagyok ertekelve megbecsulve



#továbblépés #mit tegyek .
2020. ápr. 26. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha te lennél az én barátnõm, lehet én is ráírnék egy más, olyan csajra, akinek nem ennyire csapnivaló a helyesírása. Amúgy meg mi van azon, hogy jóban maradt a volt kolléganõjével? Én is szoktam velük kommunikálni, sõt kapaszkodj meg, van külön csoportunk is messengeren. Arra nem gondoltál még, hogy a féltékenységi jeleneteid miatt titkolja ezt elõled? Ha kevesebbet picsognál és kevesebbet törõdnél a közösségi médiával, boldogabb lenne az életed. 28/f
2020. ápr. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy se értékelve, se megbecsülve, este tízkor csicskázol neki, és nem vagy boldog. De ezen is "túl akarsz lépni", csak hogy VALAKI elvegyen, és elmondhasd, hogy feleség vagy. Aztán egy életen át nyafoghass, hogy mekkora xar a házasságod, csal a férjed, csak cselédnek tart, és boldogtalan vagy, DE nem tudsz elvàlni, hogy lépj túl rajta, hogy kutyába se vesz.

Ha vele maradsz, meg is érdemled.

2020. ápr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél párat: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Remélem, te se szólsz egy férfihoz sem, boltban sem, munka kapcsán sem. Hat ez felháborító, hogy valaki ellenkező neművel képes beszélgetni.

2020. ápr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pff...hát na, borzalmas ez az idehányt szöveg.

1.Attól,hogy beszél vele, még nem fogja megdugni.

2.Senki nem kényszerít rá, hogy hozzámenj.

3.Ilyen fokú bizalmatlanság esetén egyáltalán minek akarsz házasságot vele, vagy bárki mással? Maradj egyedül inkább.

4.Ha férfi lennék, össze sem jönnék veled, nem még elvegyelek.

2020. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kár ezt erőltetni, nem is vagytok alkalmas házastársnak!

Pont elég hogy szerintee is korai, feleslegesen vagy féltékeny, ráadásul megfelelési kényszerből háztartási robot is akarsz lenni.

2020. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nőként írom hogy ez teljesen normális, ha még csak nem is flörtölnek, teljesen belefér. de ha nem akarsz hozzámenni, ne menj
2020. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!