Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom nem dolgozik több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem dolgozik több mint egy hónapja, és a napjai abból állnak, hogy amíg én munkában vagyok addig videojátékozik meg alszik. Mikor hazaérek akkor kezd el ébredezni. A lakás persze szalad, boltba is én megyek nagyrészt. Szerintetek ez oké?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 07:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Hagyd már szegényt. Van elég baja
2020. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát én biztos ki lennék rá akadva. Az albit/rezsi rá eső részét hogy fizeti?

Ha már nem dolgozik, én biztos befognám a házi munkába, ne csak fetrengjen otthon. Bár ha normális, akkor alapjáraton megcsinálnál.

Illetve beszélgetnék vele arról, hogy keressen munkát, bátorítanám, megpróbálnám kirángatni a depiből, ha rossz kedve lenne stb.

2020. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Tedd ki vagy költözz el te.
2020. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem ok, és ezt neki is éreznie kell (kéne).

(Most már kellően ellazult és kipihente magát.)

Beszélj vele, hogy ez így nem működőképes/normális.

2020. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Gratulálok! Ön nyert egy óriáscsecsemőt! Amennyiben nyereményėvel nem elégedett, kérjük, küldje vissza a feladónak.
2020. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális dolog. Nyugodtan nekiállhatna a házimunkának. Beszéljétek meg, ha nem megy, akkor lapát.
2020. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem oké. Én is munkanélküli vagyok, de eg nem azt jelenti, hogy nem dolgozom. Ilyenkor az a munkám, hogy érékesítőnek állok, ésmegpróbálom eladni a munkaerőmet. Lényegében ez az állásokra történő jelentkezést jelenti, javítgatok az önéletrajzomon, felkészülök és gyakorlok az interjúra, stb...

Ez egész napos munka. Nyilván aztán közbeékelődnek az otthoni dolgok. Mosogatok, kaját főzök, rendben tartom nagyjából a lakást.

És persze belefér a kockulás is, napi pár óra. Pont annyi, mint munka mellett.

Szóval az, hogy valakinek nincs munkahelye, nem szabadna azt is jelenteni, hogy nincs munkája.

Tedd helyre szépen, különben ez cssk rosszabb lesz! Fel kell kelni szépen reggel, normál időben, és neki kell vágni a napnak, és értékesíteni kell! Ez van... csapj oda nyugodtan!

2020. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

A minimum, hogy elvégzi a háztartási munkát, ha otthon van.


Egy rakat ingyenelo pasi van, és még otthon is lusták.

2020. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Ha egy nőnek megy galyra az élete, esetleg depressziós lesz, akkor a párjának kutya kötelessége támogatni őt, ez a GYK véleménye.



Ha egy férfinek megy tönkre, és esetleg depressziós (az ilyen csak alszom és 'szom a rezet tipikus tüne), akkor hagyd a fenébe, minek vagy vele, találsz jobbat.



Logikus

2020. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Kevés az infó!


- Hol laktok? Nagyváros vagy falu?

- Mi volt a melója?

- Milyen sulija van?

- Mit jelent a "Nem dolgozik"? Kirúgták, vagy készenléti állományban van?

- Lóvéja van?

- Kié a lakás?

- Te kije vagy? Nej, szexháziállat, nappal húgom - éjjel dugom,...?

2020. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!