Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy a jövőben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a jövőben a párom együtt akar élni az anyjával?

Figyelt kérdés

A párom (23f) úgy tervezgeti az életét velem, hogy az anyukájával és velem 1 házban lakjon. Kifejtette nekem, hogy tök jó lenne hogyha vennénk egy 2 emeletes házat, és a földszinten az anyja meg az apja élne, mi pedig a második emeleten. Én egyáltalán nem tartom jó ötletnek több okból is:

-nem jövök ki olyan jól az anyjával (nem utáljuk egymást, csak nagyon mindenlében kanál, mindig az kell legyen amit ő mondd, és ez cseppet idegesít)

-nem lenne semmi privát szféránk (pl sz*xnél nem lehetne hangoskodni mert az anyós meg após meghallja, és az kínos)

-mindig segítenem kéne főzni, mosni (nyilván a mi helyünket mi takarítanánk meg főznénk magunkra, meg segítenék az anyósnak is, de tuti befog az anyós hogy mindig legyek lennt segíteni)

Leginkább a saját szféra aggaszt, ami kb nem lenne ha mindig ott vannak lennt a szülők. És a barátom így képzeli el a jövőt, mert ha lesznek gyerekeink akkor így könnyebb, stb. Én is imádom az anyukámat, de ha már kirepültem a fészekből, nem fogok édesányámmal összeköltözni, hanem családot szeretnék, egy külön lakásban, házban. Szóval nem értem ezt a felfogást. Próbáltam a barátomnak ezt elmagyarázni, de ő csak elszomorodott hogy biztos nem szeretem a szüleit. Ennyire valaki esküszöm nem függhet az anyjától. Vagy minden fiú ilyen, hogy anyuci így anyuci úgy? Vagy hogy van ez? (23l)



2020. máj. 3. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden férfi ilyen. Menekülj
2020. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Imádom édesanyámat, és nagyon örülnék neki, ha a párom is olyan családból jönne, ahol jó a szülő-gyerek kapcsolat, de én a magam részéről azt az elvet vallom, hogy legalább 4-5 sarok legyen anyóséktól, az már egy egészséges távolság. Aki ezt nem érti meg, és azt veszi le belőle, hogy rühellem a szüleit, az számomra ijesztően egysíkúan gondolkodik. Javaslom, hogy próbáld vele megértetni, hogy mi a helyzet, ha nem megy, akkor hosszútávon jobban jársz, ha otthagyod, mert ha nem változik egyikőtök véleménye sem, ebből előbb-utóbb napi szintű konfliktusok lesznek akárhogy is döntötök.

25/F

2020. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Vannak országok, ahol ez elég gyakori, de nekem nem lenne kedvem hozzá. Szerintem olyan helyeken, ahol nem ez a megszokott ott inkább a te reakciód a normális. Én sem szeretnék a szüleimmel élni akkor sem, ha amúgy nincs velük rossz kapcsolatom, szerintem nagyon sok probléma adódhat abból, hogy nincs saját szférátok. Kompromisszum lehetne az, hogy közel éltek egymáshoz, akkor szintén tudnak segíteni a gyerekekkel, bár szerintem rengeteg ember megoldja enélkül is.
2020. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Enis errol almodok, de nem haz hanem villa. Nem csak enyem hanem parom anyuka sot tesoimmal es csaladjukkal. Ugy kepzelem el mint valami Dallas familiaban. Lenne lovarda, kertesz, hatalmas kozos etkezo, ahol Garson szolgalja fel a sult pulykat.

Kar hogy nem a mult szazadban eltem. Ajh ;)

2020. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Utolso voltam, olvasva a tobbiek hozzaszolasat, termeszetesen egyutt lakni csak nagy palotaban lehet ahhoz hogy meglegyen a maganszfera.
2020. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Mondjunk az is elég ha a szomszédban élnek... igy meg lenne az a nagy tered... amugy majd arra is legyél figyelmes hogy majd a te gyerekeid vagy azoknak a párja szinten nem akarja majd hogy együtt éljetek... oke csak azert ahogy egyre idősebb leszel akkor majd nezegethetsz hogy hu de rossz hogy nincs itt senkisem aki tudna neked segiteni!


Meg amugy ez igazából teljesen normális... külföldön még inkább! Mind Ázsiában mind itt Európában főleg nemetben Ausztriában horvátban Szlovéniában lengyelben meg stb helyeken (sőt meg francia es Spanyolországban is olaszról meg ne is beszéljünk mert ott meg inkabb!)

Ez teljesen normális mert sokan jol kijönnek a szüleikkel vagy inkabb rendes kapcsolat van köztük nem pedig szinte idegenek mert ahogy nézem te sem jössz ki a szukeiddel ezért sem érthetnéd ezt! Nem is fogod csak ha majd lesz gyereked...

2020. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek üzenném hogy jól kijövök a szüleimmel, de azért nem úgy képzeltem el soha az életemet, hogy 1 házba lakjak velük. Szeretem őket de mindenkinek kell magánszféra, ha tetszik ha nem. Meg nem is akarok ugrálni az anyósomnak folyamatosan.
2020. máj. 3. 23:23
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom annak is megvan az oka hogy nem jöttök ki az anyóssal...

de ahogy írtam majd te is az fogod élni azt hogy majd öreg leszel és a gyerekeid külön életet fognak élni te meg mar sokkal nehezebben fogsz tudni megcsinalni mindent...

2020. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

"ő csak elszomorodott hogy biztos nem szeretem a szüleit"


Hiába a párod, a szülei neked idegenek. Ezt soha nem értem, hogy mások miért nem értik meg. Ő kényelmesen megvan a szüleivel, pont úgy, ahogy te a te szüleiddel, de nekem az ő szülei nem azok, akik végigkövették az életét, hanem két kvázi idegen.

2020. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

A párommal mindketten jóban vagyunk a szülőkkel, anyósokkal, apósokkal, de soha nem költöznénk velük össze.

Szerintem is kell ennyi magánszféra, nem kell a magánéletünket ilyen mértékben megosszuk velük, és ha már olyan szerencsés helyzetben vagyunk, hogy nem szorulunk rá, hogy velük lakjunk, akkor nem is fogunk.

2020. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!