Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férjem "eltart", de zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem "eltart", de zavar, ha ezt hangoztatják mások, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem rengeteget dolgozik, szívét lelkét kiteszi a családért. 4-5x annyit keres mint én.

Én végzem a házimunkát, sütök főzök, foglalkozom a gyerekekkel és mellette dolgozom, de a fizetésem kevés.

Jól èlünk, mindenünk megvan.

Tényleg mindent megteszek azért, hogy minél többet segítsek a férjemnek, igyekszem megteremteni számára a boldog életet.

Nagyon szeret, erős és kitartó nőnek tart, aki mindent megtesz a családjáért.

Nagyon hálás vagyok a férjemért.

De van néhány rosszakarónk, akik összesúgnak mögöttünk, hogy eltartatom magam, stb

(Nem járok körmöshöz, kozmetikushoz, nem vásárolok új ruhákat (mert rengeteg ruhám van, tényleg, szóval van mit koptatni)

nem festem a hajam, nem sminkelek, ilyenekre nem is megy ki pénz)

A családi programokra, a gyermekekre és a házra, kertre költünk leginkább.

Nem tudom mit tudnék tenni, de nagyon bosszant, hogy próbálok mindent megtenni, mégis így kibeszélnek az emberek.

(Ráadásul 15 éve, még tini korunkban ismertük meg egymást, mikor nem tudtuk pontosan mit szeretnenk dolgozni)



2020. máj. 10. 08:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz mások véleményével.
2020. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondhatják azt, hogy eltart, ha neked is van bevételed.Ha sokat dolgoznál, akkor az lenne a bajuk, hogy nem vagy elég házias.Nem kell velük törődni.
2020. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
A szokásos irigység szól az emberekből. Csak magadra és a családra figyelj, hogy nektek jó legyen!
2020. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem járj nyugodtan kozmetikushoz, körmöshöz. Költs magadra is, mások véleményére meg tegyél magasról
2020. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Irigykednek, ne foglalkozz velük, ilyen emberek sajnos mindig is lesznek. A lényeg, hogy a családoddal nagyon jól megvagytok.
2020. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

En is csak azt tudom mondani, hogy ne foglalkozz mások véleményével. Nincs jobb dolguk, mint más életében turkálni?

Írtad, hogy te is dolgozol, szóval nem eltartanak. Meg ha így is lenne, mi köze hozzá másoknak? A lényeg, hogy ferjeddel és a családoddal jó a kapcsolatod. Amúgy meg nyugodtan kolts magadra is, ha telik rá. Ennyi belefer.

2020. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen nőért , aki így gondolkozik nagyon sokan összetennék a két kezüket. Én biztosan... Szóval veled nincs gond, hanem az emberekkel van. De olyan sosem lesz hogy minden ember meg legyen veled elégedve. Az emberek kötekedőek, mindenkinél mindent jobban tudnak. Tudod nem hiába hangzik el sokszor : ha van rajta sapka azért, ha nincs rajta meg azért! Én már erre rájöttem, és nem akarok megfeleni senkinek, csakis magamnak!

Ha úgy érzed jó az amit képviselsz, akkor maradj azon az úton. Ne hagyd hogy akik a hátad mögött rólad beszélnek, felidegesítsenek. Ők ebből merítenek energiát, hogy mocskolódnak. Ha odafigyelsz ezekre , akkor sajnos te pedig energiát veszítesz ezáltal. Hagyd figyelmen kívül őket és összpontosíts a szeretteidre , és magadra.


(Az én exfeleségem le sem szarta hogy én mennyit dolgozom a család miatt, nem volt hálás. Sőtt be is csapott párszor pénzügyi dolgokban. Te nagyon rendben vagy, boldog lehet a párod veled. Ne halgass másokra.)

2020. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
De most miért kell foglalkozni az irigyekkel? Miért zavar ez téged? Olyanok véleménye, akik nem szeretnek téged?
2020. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz vele. Te is dolgozol. Menj nyugodtan fodrászhoz, kozmetikushoz, és nem kell hazicselednek lenned ha te is 8 órát dolgozol.
2020. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Ne foglalkozz már a többi ember pletykáival. Gondolj arra, hogy az az ő gondolatuk és hamis, kamu, valójában nem is rólad szól, csak egy általuk kitalált hamis ember kép.


Kezdj el ténylegesen azokkal foglalkozni, akik szeretnek, és te is szereted őket, ne pazarold az idődet ilyen emberekre.

2020. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!