Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy párkapcsolatban 5 év után is még két havonta szakítgatni?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a feleségemmel. 3 hónap után összeköltöztünk, 2 év után papíron házasságot kötöttünk, és most három hónapja van egy kis babánk. Majdnem minden hónapban szakít velem, elvileg végleg, de aztán 4-5 nap után visszajön. Azt hittem, a kor haladtával érik; amikor nem haragszik, akkor maga is nevetségesnek és csúnyának tartja ezeket a gyakran szinte ok nélküli szakításokat, de végül mindig megismételi. Már lábujjhegyen járkálok, mindent kerülök, amiről tudom, hogy nem szereti, mégis mindig talál valamit, amin kiborulhat. Megfigyeltem, hogy általában menzesz előtt pár nappal csinálja ezt, és általában valakire féltékeny. Amikor abszolút nincs kire féltékenynek lennie, akkor előszed valami több hónapos vagy éves sztorit, amit már elvileg kiveséztünk. Lehet ez ellen valamit tenni?

2020. máj. 13. 03:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
5! Eve eltek igy, van mar gyerek es azt hiszed, hogy meg fog valtotni? Oreg hiba :D Erre talan elobb kellett volna gondolni. A baratnom erzelmileg labilis, valszeg nem kap eleg figyelmet es azt potolja mindig ezzel, te meg aszisztalsz ehhez a hlyesegehez, hogy meg mindig vele vagy.
2020. máj. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a ti kapcsolatotokban normalis.


En ugy vagyok vele h q szakitas nagy szo, egyszer kimondtuk akkor kalap kabat

2020. máj. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer megunod és végleg szakítasz. Nem értem minek kellett ilyen "boldog" kapcsolatba gyerek is.
2020. máj. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Az igaz, hogy valakire hathatnak erősebben a hormon ingadozások, de azért ezt nem lehet a menstruációra fogni, amit csinál. Keressetek egy pszichológust, aki párterápiával is foglalkozik.
2020. máj. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát komám, elég türelmes egy ember vagy...régi szép időkben egy ilyen asszonkát már fejbevertek volna egy szívlapáttal.

Ne legyél már ennyire nyámnyila.

2020. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt hitted változik ez... Gratulálok, jó naiv vagy te is.

Miken borul ki egyáltalán?

2020. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt elszúrtad, ide nem kellett volna gyerek, de a csajt is már rég lapátra kellett volna tedd. Tudod ki szórakozhatna velem ennyiszer, növessz tököt.
2020. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És még gyereket is csináltatok... gondolj már bele, hogyan fog felnőni, ha anyuka néhány hetente hurcolja mindenestől magával és hordja le neki apát. Ettől a válás is jobb.
2020. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

2 hetes kapcsolatnál sem lenne normális.


De én tököt növesztenék, leülnék vele, és elmondanám, hogy a legközelebbi ilyen kiakadása után ne is jöjjön vissza.

Ennek az egésznek elejét vehetted volna még az elején. Azért tudom, mert én olyan voltam mint a feleséged. Mindig kerestem valami balhét, és mindig fenyegetőztek, hogy szakírók. De a párom a 3. ilyen megnyílvánulásom után azt mondta, hogy elég! Ha szakítani akarok akkor tegyem meg. Ha nem ne fenyegetőzzek ezzel állandóan, mert neki rosszul esik. Ha pedig szakítunk akkor fel is út le is út! Nincs tovább. Vagy javítunk és teszünk a kapcsolatért, de a szakítás nem megoldás. Ha pedig csak az maradt akkor végleges.

Többé nem csináltam ilyet, mert tudtam, hogy az végleges.

2020. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem normális. De az se normális, hogy Te ezt 5 éve tûröd. Az, hogy valaki egyszer rossz döntést hoz, és megbánja a szakítást, elôfordul. Meg lehet beszélni, helyre lehet hozni. De az, hogy dobál téged, mint egy rongyot, egyáltalán nincs rendben. Ezt nem volna szabad engedni.
2020. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!