Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit éreznétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Találtam egy beszélgetést amelyben a barátom a haverjával azt beszélte, hogy a pizzás csaj nem egy kategória velem és hogy elkapná. Én szép lány vagyok, de nem vagyunk egy kategória. Én ezt nem értem. Ha nem vagyunk egy kategória akkor miért jött össze velem Én mikor párt választottam úgy voltam vele hogy olyan párt válasszak magamnak aki tökéletes Számomra ez miatt Kicsit elment az önbizalmam. Mindig dicséret, hogy gyönyörű vagyok meg tökéletes neki de akkor ez csak hazugság lenne?

Én vagyok az első barátnője így mindig is féltem tőle hogy Kíváncsi lesz más lányokra is És ez most úgy látom kezd beigazolódni..



2020. máj. 15. 10:21
1 2 3
 1/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%
Otthagynám a francba :D
2020. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
44%

Ne gondold túl. Haverokkal dumál, ilyenkor előadja, hogy mekkora Jani. Ennyi.

Miért olvasod az üzeneteit?

2020. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

Valószínűleg külsőre teljesen megfelelsz neki, de a pizzás csaj valamivel jobban néz ki.


De azért veled van, mert a belső tulajdonságaid is megfelelnek az elvárásainak. A pizzás csaj csak a kinézete miatt elméleti síkon tetszik neki, és ezért nem valószínű, hogy megcsalna vagy elhagyna.


És fiúk azért tarthatnak szépnek más lányokat is, és fiú barátok köztöt ez simán szokott beszédtéma lenni, de nem kell ezeket túlgondolni.

2020. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Lehet arra gondolt,hogy nem olyan szép,mint te,de megfektetné.
2020. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
Tedd féltékennyé, bizonyára megvannak hozzá az eszközeid. 38/N
2020. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
#5 ugye ezt most nem mondod komolyan, hogy 38 évesen ezen a szinten vagy? 18 évesen is gáz játszmázni, nemhogy felnőtt nőként.
2020. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
50%

Haverok előtt akar Janizni, meg csak felvág, meg ez meg az a kifogás, meg hát csak megfektetné.

Aztán csodálkoztok hogy egy hót xar rakat az életetek, ha ilyen hapekkal vagytok együtt. Meg is érdemli az összes nő, aki így gondolkodik, és csak ilyen szintű hapsit tud megfogni, hogy aztán semmibe nincs nézve és megalázzák!


Kérdező, ne hogy ilyen 2 forint értékű nők válaszaira hallgass! Ők már beletörődtek, neked nem kell ilyenbe!

2020. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Akkor szerinted is megalazó helyzet nekem? Vagy én most túl reagálom?

Vagy ez normális, hogy a pasik ilyenről beszélgetnek?

2020. máj. 15. 12:08
 9/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
46%

Nem. Kb a pasiknak egy kicsi hányada az, aki normális, kulturált, megbízható srác. A legtöbb nő muszáj leragadjon az ilyen prolikkal, neked nem kell ilyennek lenned!

Vannak normális, rendes pasik, de ez a csávó nem az! Azért mert a legtöbb filléres nő megelégszik a langyos xarral, neked nem kell! Azért mert ez az átlag, nem ez lesz a norma!

2020. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen normális, és kicsit túlreagálod.

Ezért nem érdemes szakítani.

2020. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!