Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatban élők ki kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők ki kezdeményezi hogy menjetek el valamerre? Pl. Mozi, süti, allatkert stb.

Figyelt kérdés

Nálunk általában én. Csak már unalmas. Hogy azt mondom h szerelmem menjünk el pl.fagyizni ő azt mondja h oké menjünk.

Nem talál ki programokat. Én 24/n. Ő 27ffi


2020. máj. 17. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk össze vissza, amelyikünk jobb programot akarja az nyer és odamegyünk. 26N
2020. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valtozo. Fele fele aranyban mindketten.
2020. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon változó, nálunk is kb fele-fele.

Programok meg randik nélkül ez a kapcsolat gyorsan el fog laposodni. Ha a párod nem olyan ember aki tud energiát fektetni egy kapcsolatba akkor feleslegesen húzod vele az időt.

De egyébként meg kommunikáció. Mondtad neki, hogy ez téged zavar? Beszéltetek róla, hogy milyen programra van igényetek és hányszor? Néma gyereknek anyja se érti a szavát ugye..

2020. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is változó, bár én szeretek szervezni/tervezni, de ő is szokott kitalálni.
2020. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többnyire én találom ki, de partner mindenben és utólag mindig mondja, hogy jó ötlet volt. Mióta a gyerekek megszülettek, azóta ők is alakítják a programokat. 😊
2020. máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én. Nekem nem unalmas. Sosem gondoltam bele, hogy ez most zavarna engem. Én mindig ki tudok találni valami programot, mindig van kedvem valamihez. Legrosszabb esetben egyedül megyek. Az se baj 🤷‍♂️
2020. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is én, mint nő találom ki a programokat, utazási célokat. Párom mindenben partner, de én meg imádok szervezni, tervezni, szóval ez engem egyáltalán nem zavar. Sőt, örülök neki, hogy partner ebben és nem beleköt, hogy de ezt vagy azt miért akarom megnézni... 27N 27F
2020. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legtöbbször én (nő), mert én vagyok a mászkálósabb, ő simán elvan otthon, benti programokkal is. Ha néha lát olyan programot, amire szívesen kimozdulna, akkor szól és ha engem is érdekel, akkor szívesen megyek vele, ha nem, akkor megy nélkülem. A legtöbb programot én szoktam felhozni, mert én vagyok az, aki menni akar :D Ha meg olyan a program, ami nem érdekli, akkor nélküle szervezem le és megyek egyedül vagy a barátaimmal.
2020. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!