Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan neveljük férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan neveljük férfit?

Figyelt kérdés
Viccesnek hangzik, de kinek milyen technikái vannak pasik rossz szokásaiknak leszoktatásáról. Lehetőleg úgy ne jöjjön rá, hogy mit is akarsz.

2020. máj. 23. 12:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

- Legyél okos, de ne okoskodó!

- Ne kérdezz olyat, amire nem tudod a választ, és olyat se, amire nem biztos, hogy tudni akarod!

- Zavard el fürdeni minden nap!

- Zavard el pénzt keresni!

- Közöld vele, hogy minden esete 20:00-kor szexelsz a hálóban! Ha ő otthon lesz vele, ha nem lesz otthon, akkor mással.

- És a lényeg: Etesd, minden téren! [link]

2020. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Önarcképet rajzolsz a wc deszkára, hátha eszébe jutsz wc után és lehajtja. Kiteszed a fotódat a wc fölé :)))
2020. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Most éppen a "Hogyan neveljük a nőt" olvasom, de amint végeztem, jövök segíteni. Addig szépen hagyd el az oldalt. :D
2020. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Hihihi...0%, ez azt jelenti, hogy valamit nagyon betaláltam a pasiknál. :)

#11. vagyok.

2020. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
okosan választok, és akkor ez a probléma letudva.
2020. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mielőtt ebbe belevágnál, készülj fel, hogy neked is változnod kell bizonyos dolgokban. Mert te magad talán úgy gondolod, hogy a te dolgaid nincs olyan amiben hibát találhatna - lehet ő máshogy érzi. Meg kellene ezt beszélnetek. Kompromisszumok, és kölcsönös változtatás kell részetekről.
2020. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tudod elfogadni a rossz szokásaival együtt akkor rég nincs értelme a dolognak. Mert hogy nyilván neked is vannak rossz szokásaid amiket ő tolerál. Alkalmazkodás a kulcsa mindennek. Ne akard nevelni, nem az anyja vagy.
2020. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
"Drágám, kérlek hajtsd le a WC deszkát és a fedelét is hajtsd rá öblítés elôtt. Ez azért lenne fontos, mert öblítéskor óhatatlanul kifröccsennek vízcseppek, ami nem higiénikus". Ha kettônél magasabb az IQ-ja, meg fogja érteni. Semmi értelme utalgatni, játszmázni, trükközni. Mondd el mit akarsz, és hogy miért fontos neked, amire kéred. Ha meg nem érti meg, el kell gondolkodni a kapcsolat jövôjén.
2020. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem az anyja vagy, ez nem a te dolgod. Sőt, már az anyjáé sem, ha felnőtt.

Annyit tudsz tenni, hogy beszélsz vele, elmondod, hogy vannak bizonyos irritáló, rossz szokásai.

Jobb esetben javít magán, rosszabb esetben ott hagyod.

2020. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

Akivel felnőttek között szokásos kommunikációval nem érek célt olyan témában, ami nagyon fontos számomra és nagyon zavar vele kapcsolatban - és persze fordítva is így van - , azzal egyszerűen nem illünk össze, szerintem kár a gőzért és a napi szintű feszültségért, frusztrációért.


Manipulációra - amit "nem vesz észre" - semmi szín alatt nem vagyok hajlandó, és rám irányulóan sem tolerálom.


Nem biztos, hogy bárkinek jó ez így: nekem belefér, hogy nincs kapcsolatom évekig, ha egyszer senkivel nem találkozom, akivel minden klappol, de olyan áron, hogy "idomítani" kelljen egy másik embert, nekem inkább nem kell. (39N)

2020. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!