Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés, házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés, házasság után lejjebb adtátok az igényességet, lazítottatok a megjelenésen, udvarláson, esetleg ellustultatok, volt ebből konfliktus?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az öltözködésre, a viselkedésre, az udvarlásra, egymáshoz való viszonyulásra, az igényességre általában.

Te vagy a párod lett igénytelenebb, lezserebb. Zavaróan leadtad / leadta az igényeket vagy a másik számára elfogadható szinten? Volt ebből vitátok, mi lett a vége? Esetleg a szakításig, válásig fajult a helyzet?

Csalódott valaki az összebútorozás után a párjában? Mi volt a gond, mennyi idő után telt be a pohár?



2020. máj. 23. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nyilvan valamilyen szinten igen, mert amig nem laktunk egyutt, addig nagyreszt hazon kivul talalkoztunk es ritkabban latott a masik itthoni ruhaban, smink nelkul, stb. Mondjuk en itthonra sem hordok gaz ruhakat, utalom a kinyult, szakadt, bo, rojtos, megfakult stb darabokat.

De osszekoltozes utan gyakrabban lattuk egymast lazabb, itthoni ruhakban, ennyi.

Konfliktus nem volt ilyenbol.

2020. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy teljesebb képet kapjunk, megmondanád, hány évesek vagytok, mióta éltek együtt? Ezt megköszönném a további hozzászólónak is!
2020. máj. 23. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
28 & 27 evesek, 4 eve elunk egyutt.
2020. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Még nem költöztem oda hivatalosan, de gyakran hetekig "csövezek" nála, szóval láttunk már egymást mindenhogyan.

Otthon, a négy fal között szeretek kényelmesen öltözködni, ez nálam kinyúlt vagy az öcsémtől elcsórt pólókazlt, pulcsikat jelent cicanacival vagy pizsamaalsókkal (rövidnadrág szabású), néha poénból az ő boxerjeiben pózolok, de ha megyünk valahova, minden esetben normálisan felöltözök, kifejezetten divatosnak, trendinek tartanak az emberek.

Az ő esetében azt vettem észre, hogy gyakrabban mászkál előttem alsónadrágban vagy csak úgy nudiban. Maximum a borzalmas stílusérzékén szoktam megakadni, de ez más téma.

Sose veszekedünk emiatt, jól érezzük magunkat egymás társaságában, el merjük engedni magunkat, nem törekszünk kényszeresen arra, hogy tökéletesnek lásson minket a másik. A párom szerint reggel, amikor felkelek belőle vagyok a legszebb, pedig el tudod képzelni hogy nézhetek ki. Kócosan, fáradtan, csipás szemekkel. 🤷🤷

2020. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Persze lazábban viselkedik, öltözködik mindenki otthon, de egy szintet ott is illik tartani. Az sem árt, ha időről, időre szépen kiöltözve programokat szervez a páros, amolyan randiszerűségeket. Első nejemmel 6 évig éltünk együtt. 4 év után adta le az igényességet felségem. Ócska, régi, kinyúlt pólókba, sportnadrágokban volt otthon. Fokozatosan a takarítást is elhanyagolta, ill. rám hagyta. Amikor utcára is képes volt kimenni ilyen stílusba öltözve, akkor részemről vége lett, onnantól csak szenvedtünk egymás mellett.

Volt egy barátnőm, aki pár hét után lett olyan, mint első nejem. Majd meglepetésemre ő tette ki az én szűrömet. :-o

Második feleségemmel 15 éve élük együtt. Igényes, klassz, tanult nőnek ismertem meg. Pörgős, kissé hiperaktív, ex-nejem ellenkezője. Sok kellemes élményt éltünk át, hiszen aktívan kirándultunk, utazgattunk (főleg itthon), sokat dolgoztunk, hogy szép otthonunk legyen. Sajnos ő is kezdi leadni az igényeit. Próbálom javítani a helyzetet, menteni a menthetőt, de nagyon nehéz. Ha ez a változókor a nőknél, akkor nekem nagyon nem tetszik!

49F

2020. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen ha unod a banánt az igényesség is alábbhagy. Ha valaki nagyon leadja a szintet ott lelki okok is lehetnek, nem csak elkényelmesedés. Gondolok itt az elhízásra és az igénytelenségre, sokan elkezdenek inni párkapcsolat alatt, ha az nem kielégítő.
2020. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

5# Tartsatok egy gardrobtakaritast, dobjatok ki az osszes elnyult darabot es vegyetek par ujat, csak otthonra. Otthon senki nem akar kioltozni, ez termeszetes, de egy uj melegitonadrag egy ujjatlan toppal szerintem nem slampos. Vagy most igy nyaron en szeretem ezeket a laza rovidnadragokat itthonra, szinten valami ujjatlan toppal.

[link]

Ilyesmiket pl. 4000 ft, ennyiert nem sajnalom, hogy csak itthon lazuljak benne es takaritsak, es nem nez ki slamposan.

En gyakran tartok ilyen selejtezest, amikor elrakok egy rakas mar szakadt, kopott cuccot egy borondbe, aztan ott csucsulnek amig el nem visszuk oket egy segito alapitvanynak. (Anyukam is ossze szokta gyujteni ugyanigy a nala felesleges holmikat es egyutt visszuk oket el.)

2020. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Én ki nem állhatom a kinyúlt, ócska pólós otthoni megjelenést! El nem tudnám magam viselni, ha így leadnám. Nem kisestélyiben, de ízléses, sportos, kényelmes ruhákban vagyok itthon. A férjem sem mászkál itthon kis gatyában, ő is hasonlóan vélekedik mint én. Gépészmérnökként ingatlanüzemeltetéssel foglalkozik, tehát munkásruhát is hord, mégsem szokott igénytelenül öltözni. A munkásnadrághoz piké pólót, sportinget visel, pedig sokszor nagyon olajos, koszos a munkája. Én gyógytornász vagyok, elszégyellném magam, ha igénytelenül jelennék meg!

Ha kettesben vagyunk, természetesen megesik, hogy fehérneműben mászkálunk itthon vagy akár meztelenül, de ezt vagy öltözés közben tesszük vagy más célzattal. ;)

Nem is értem, miért kéne igénytelenül öltözni itthonra, mint egy csöves? Hiszen olyan sok fajta kényelmes ruha létezik!

Előző barátaimmal nem éltem együtt, de amikor egymásnál voltunk, akkor ők sem volt igénytelen típusok, ill. nem tapasztaltam.

35 vagyok férjem 42, 15 éve élünk együtt

2020. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
7-es! Ez nagyon jó ötlet! :)
2020. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
7# Egyet kell értsek, ez jó ötlet, megpróbálom rávenni feleségemet egy ilyen nagy lomtalanításra! 5# voltam
2020. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!